zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, - Strona 3

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Nowe mieszkanie Kraków 75.81m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 75.81m2

Prądnik Czerwony, ul. Dominikanów 4 pokoje· piętro: parter z 4 · 75.81 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 288 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 75.81m2
Dominikanów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzMwMDIuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Kraków 63.82m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 63.82m2

Bieżanów-Prokocim, ul. Bieżanowska 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 63.82 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

809 876 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 690 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 63.82m2
Bieżanowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI5OTIuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Kraków 59.17m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 59.17m2

Bieżanów-Prokocim, ul. Bieżanowska 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 59.17 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

750 867 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 690 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 59.17m2
Bieżanowska
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 59.17m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 59.17m2

9.99

750 867 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 690 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 59.17m2
Bieżanowska
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 63.82m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 63.82m2

9.99

809 876 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 690 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 63.82m2
Bieżanowska
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 70.02m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 70.02m2

Bieżanów-Prokocim, ul. Bieżanowska 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 70.02 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

888 554 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 690 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 70.02m2
Bieżanowska
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 121.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 121.35m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Podłącze 0 pokoje· piętro: 1 · 121.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 121.35m2
Podłącze
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI3MjkuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Kraków 146.53m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 146.53m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Podłącze 0 pokoje· piętro: 1 · 146.53 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 146.53m2
Podłącze
Kraków,
Mieszkanie Kraków 70.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 70.00m2

Czyżyny, al. Pokoju 3 pokoje· piętro: 3 z 5 · 70.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 857 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 70.00m2
Pokoju
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEwLzAxYmExMGNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 61.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 61.32m2

Czyżyny, ul. 2 Pułku Lotniczego 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 61.32 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 514 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 61.32m2
2 Pułku Lotniczego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 93.76m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 93.76m2

Podgórze/Płaszów, ul. Myśliwska 3 pokoje· piętro: 6 z 6 · 93.76 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 532 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 93.76m2
Myśliwska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjdmXzA3LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.40m2

Prądnik Czerwony, ul. Lublańska 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 52.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

665 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 691 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.40m2
Lublańska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0ODA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 45.00m2

Prądnik Czerwony, ul. Dobrego Pasterza 2 pokoje· piętro: 2 z 10 · 45.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

870 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 333 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 45.00m2
Dobrego Pasterza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 68.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 68.00m2

Bronowice/Mydlniki, ul. E. Godlewskiego 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 68.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

949 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 956 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 68.00m2
E. Godlewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 70.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 70.00m2

Bronowice, ul. W. E. Radzikowskiego 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 70.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 090 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 571 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 70.00m2
W. E. Radzikowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 76.21m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 76.21m2

Bronowice/Bronowice Małe, ul. Armii Krajowej 3 pokoje· piętro: 7 z 7 · 76.21 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 090 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 76.21m2
Armii Krajowej
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 42.41m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 42.41m2

Grzegórzki/Osiedle Oficerskie, ul. C. Norwida 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 42.41 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

540 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 733 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 42.41m2
C. Norwida
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 32.87m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 32.87m2

Czyżyny, al. Pokoju 2 pokoje· piętro: parter z 5 · 32.87 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

654 113 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 32.87m2
Pokoju
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2IzLzAxYjliM2M4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 37.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 37.90m2

Czyżyny, al. Pokoju 2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 37.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

792 110 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 37.90m2
Pokoju
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2IzLzAxYjliM2NhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 87.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 87.90m2

Stare Miasto 4 pokoje· piętro: 1 · 87.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 639 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 87.90m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 30.13m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 30.13m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: 1 · 30.13 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

575 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 084 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 30.13m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 35.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 35.00m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: parter · 35.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

660 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 857 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 35.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 31.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 31.00m2

Podgórze, ul. M. Konopnickiej 1 pokoje· piętro: parter z 7 · 31.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

629 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 290 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 31.00m2
M. Konopnickiej
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 45.00m2

Stare Miasto/Piasek, ul. Łobzowska 0 pokoje· piętro: parter z 4 · 45.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 45.00m2
Łobzowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy