zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, - Strona 68

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 98.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 98.00m2

Grzegórzki 4 pokoje· piętro: 1 · 98.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

3 136 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

32 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 98.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 84.95m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 84.95m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. Nadwiślańska 0 pokoje· piętro: parter z 4 · 84.95 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

3 330 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

39 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 84.95m2
Nadwiślańska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.00m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. Skawińska 0 pokoje· piętro: parter z 4 · 49.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 025 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 918 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 49.00m2
Skawińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2M5LzAxYjhjOWVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.00m2

Nowa Huta, ul. Hutnicze 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 51.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

780 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 294 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.00m2
Hutnicze
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 70.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 70.00m2

Czyżyny, al. Pokoju 3 pokoje· piętro: 3 z 5 · 70.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 857 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 70.00m2
Pokoju
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEwLzAxYmExMGNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 93.76m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 93.76m2

Podgórze/Płaszów, ul. Myśliwska 3 pokoje· piętro: 6 z 6 · 93.76 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 532 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 93.76m2
Myśliwska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjdmXzA3LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.40m2

Prądnik Czerwony, ul. Lublańska 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 52.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

665 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 691 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.40m2
Lublańska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0ODA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 32.87m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 32.87m2

Czyżyny, al. Pokoju 2 pokoje· piętro: parter z 5 · 32.87 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

654 113 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 32.87m2
Pokoju
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2IzLzAxYjliM2M4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 37.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 37.90m2

Czyżyny, al. Pokoju 2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 37.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

792 110 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 37.90m2
Pokoju
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2IzLzAxYjliM2NhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 87.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 87.90m2

Stare Miasto 4 pokoje· piętro: 1 · 87.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 639 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 87.90m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 30.13m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 30.13m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: 1 · 30.13 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

575 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 084 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 30.13m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 35.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 35.00m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: parter · 35.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

660 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 857 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 35.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 31.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 31.00m2

Podgórze, ul. M. Konopnickiej 1 pokoje· piętro: parter z 7 · 31.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

629 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 290 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 31.00m2
M. Konopnickiej
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 45.00m2

Stare Miasto/Piasek, ul. Łobzowska 0 pokoje· piętro: parter z 4 · 45.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 45.00m2
Łobzowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 57.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 57.00m2

Mistrzejowice, ul. Złotego Wieku 4 pokoje· piętro: 2 z 4 · 57.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

760 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 333 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 57.00m2
Złotego Wieku
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.00m2

Dębniki, ul. Słomiana 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

732 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 574 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.00m2
Słomiana
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 34.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 34.00m2

Podgórze/Płaszów, ul. ks. W. Turka 1 pokoje· piętro: parter z 4 · 34.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 353 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 34.00m2
ks. W. Turka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 105.22m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 105.22m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. Podskale 4 pokoje· piętro: 2 z 3 · 105.22 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 533 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 105.22m2
Podskale
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 32.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 32.80m2

Grzegórzki 1 pokoje· piętro: parter · 32.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

627 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 116 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 32.80m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.50m2

Prądnik Biały 2 pokoje· piętro: 1 z 10 · 51.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

659 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.50m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OTdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 24.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 24.00m2

Grzegórzki, al. Pokoju 1 pokoje· piętro: 1 z 11 · 24.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 417 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 24.00m2
Pokoju
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzg2LzAxYjI4NmVlXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 101.65m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 101.65m2

Krowodrza, ul. T. Lenartowicza 3 pokoje· piętro: 5 z 5 · 101.65 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 642 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 101.65m2
T. Lenartowicza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzU2LzAxYjk1NjJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.90m2

Podgórze/Płaszów, ul. Myśliwska 2 pokoje· piętro: parter z 5 · 50.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

760 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 931 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 50.90m2
Myśliwska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNTVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 77.72m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 77.72m2

Dębniki/Zakrzówek, ul. Pychowicka 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 77.72 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 598 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 77.72m2
Pychowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNTVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy