zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, - Strona 4

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 52.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.92m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 52.92 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

666 792 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.92m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.33m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.33m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 52.33 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

659 358 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.33m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.33m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.33m2

brak oceny

659 358 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.33m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.33m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.33m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 52.33 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

643 659 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.33m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.33m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.33m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 52.33 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

643 659 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.33m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.33m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.33m2

brak oceny

643 659 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.33m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.33m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.33m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 52.33 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

643 659 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.33m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.33m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.33m2

brak oceny

643 659 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.33m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.32m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 51.32 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

585 048 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.32m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.32m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 51.32 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

585 048 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.32m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.32m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 51.32 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

585 048 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.32m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.32m2

brak oceny

585 048 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.32m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.61m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.61m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 49.61 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

625 086 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 49.61m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.61m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.61m2

brak oceny

625 086 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 49.61m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.61m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.61m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 49.61 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

625 086 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 49.61m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.61m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.61m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 49.61 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

625 086 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 49.61m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.61m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.61m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 49.61 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

625 086 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 49.61m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.61m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.61m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 49.61 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

625 086 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 49.61m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.61m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.61m2

brak oceny

625 086 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 49.61m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.61m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.61m2

brak oceny

625 086 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 49.61m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.61m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.61m2

brak oceny

625 086 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 49.61m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.55m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.55m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 49.55 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

624 330 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 49.55m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.55m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.55m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 49.55 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

624 330 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 49.55m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.38m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 49.38 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

622 188 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 49.38m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy