zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, - Strona 3

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Nowe mieszkanie Kraków 75.81m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 75.81m2

Prądnik Czerwony, ul. Dominikanów 4 pokoje· piętro: parter z 4 · 75.81 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 288 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 75.81m2
Dominikanów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzMwMDIuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Kraków 63.82m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 63.82m2

Bieżanów-Prokocim, ul. Bieżanowska 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 63.82 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

809 876 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 690 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 63.82m2
Bieżanowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI5OTIuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Kraków 59.17m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 59.17m2

Bieżanów-Prokocim, ul. Bieżanowska 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 59.17 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

750 867 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 690 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 59.17m2
Bieżanowska
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 59.17m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 59.17m2

9.99

750 867 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 690 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 59.17m2
Bieżanowska
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 63.82m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 63.82m2

9.99

809 876 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 690 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 63.82m2
Bieżanowska
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 70.02m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 70.02m2

Bieżanów-Prokocim, ul. Bieżanowska 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 70.02 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

888 554 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 690 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 70.02m2
Bieżanowska
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 121.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 121.35m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Podłącze 0 pokoje· piętro: 1 · 121.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 121.35m2
Podłącze
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI3MjkuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Kraków 146.53m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 146.53m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Podłącze 0 pokoje· piętro: 1 · 146.53 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 146.53m2
Podłącze
Kraków,
Mieszkanie Kraków 131.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 131.00m2

Bronowice, ul. Złoty Róg 0 pokoje· piętro: parter z 2 · 131.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 672 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 131.00m2
Złoty Róg
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.00m2

Prądnik Czerwony, ul. P. Włodkowica 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

635 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 50.00m2
P. Włodkowica
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA2LzAxYmEwNjI1XzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 48.00m2

Czyżyny 2 pokoje· piętro: 3 z 7 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

789 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 438 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 48.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 23.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 23.00m2

Stare Miasto/Śródmieście, ul. św. Jana 1 pokoje· piętro: parter z 2 · 23.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

389 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 913 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 23.00m2
św. Jana
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 115.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 115.00m2

Stare Miasto, ul. św. Gertrudy 0 pokoje· piętro: 3 z 3 · 115.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 739 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 115.00m2
św. Gertrudy
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QyLzAxYjlkMjg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 108.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 108.00m2

Grzegórzki, ul. Rakowicka 3 pokoje· piętro: 4 z 5 · 108.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

3 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

33 333 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 108.00m2
Rakowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QyLzAxYjlkMjgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 40.63m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 40.63m2

Podgórze/Zabłocie 2 pokoje· piętro: parter z 6 · 40.63 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

943 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 209 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 40.63m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2RjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 53.24m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 53.24m2

Podgórze/Zabłocie 2 pokoje· piętro: 1 z 6 · 53.24 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 195 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 446 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 53.24m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2RiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 44.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 44.30m2

Bieńczyce, ul. Kalinowe 3 pokoje· piętro: 8 z 10 · 44.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

545 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 302 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 44.30m2
Kalinowe
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2QxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 35.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 35.00m2

Grzegórzki, ul. Mogilska 2 pokoje· piętro: 10 z 14 · 35.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 429 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 35.00m2
Mogilska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2NlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 67.27m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 67.27m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. Józefa 4 pokoje· piętro: 2 z 3 · 67.27 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 609 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 67.27m2
Józefa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2NjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 40.51m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 40.51m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. Krakowska 2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 40.51 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

889 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 945 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 40.51m2
Krakowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2M5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 229.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 229.00m2

Stare Miasto, ul. marsz. J. Piłsudskiego 5 pokoi· piętro: 4 z 4 · 229.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

4 855 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 201 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 229.00m2
marsz. J. Piłsudskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2NhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 22.36m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 22.36m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. Krakowska 2 pokoje· piętro: 3 z 5 · 22.36 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 844 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 22.36m2
Krakowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2M2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.12m2

Nowa Huta, ul. Teatralne 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 49.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

559 990 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 49.12m2
Teatralne
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2M1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 63.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 63.00m2

Grzegórzki/Osiedle Oficerskie 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 63.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 099 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 444 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 63.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2M0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy