zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kraków, Bieżanów-Prokocim, Okólna - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków > Bieżanów-Prokocim

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 34.05m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 34.05m2

Bieżanów-Prokocim/Na Kozłówce, ul. Okólna 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 34.05 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

509 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 949 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 34.05m2
Okólna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2IwXzBhLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 34.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 34.00m2

Bieżanów-Prokocim/Na Kozłówce, ul. Okólna 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 34.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

509 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 971 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 34.00m2
Okólna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 37.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 37.00m2

Bieżanów-Prokocim/Na Kozłówce, ul. Okólna 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 37.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

465 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 568 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 37.00m2
Okólna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2RkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Kraków 68.06m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 68.06m2

Prądnik Biały, ul. Witkowicka 0 pokoje· piętro: parter · 68.06 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 25.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 25.00m2

Bieżanów-Prokocim, ul. Okólna 1 pokoje· piętro: parter z 4 · 25.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 25.00m2
Okólna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMjY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 25.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 25.00m2

Bieżanów-Prokocim, ul. Okólna 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 25.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

288 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 540 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 25.00m2
Okólna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FlL2ZkLzAxYWVmZDY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 34.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 34.40m2

Bieżanów-Prokocim/Na Kozłówce, ul. Okólna 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 34.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

289 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 401 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 34.40m2
Okólna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzk4L2I5LzAxOThiOWVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Kraków Bieżanów-Prokocim
Jeżeli planujemy zakup mieszkania w Krakowie pod wynajem, nieważne, czy będzie to rynek pierwotny, czy rynek wtórny, najistotniejszym kryterium, jakim powinniśmy się kierować, jest atrakcyjna lokalizacja. Dzielnice, na jakie należy zwracać uwagę, to te zlokalizowane blisko uczelni lub z dobrze rozwiniętą komunikacją. Jeżeli nastawiamy się na wynajem komercyjny, lokalizacja blisko centrum i podwyższony standard to najlepszy wybór. Apartamenty na wynajem w Krakowie cieszą się dużym zainteresowaniem, zarówno wśród turystów zagranicznych jak i biznesowych. Atutem są również osiedla w sąsiedztwie terenów zielonych. Dobrze zaplanowane kupno mieszkania w Krakowie może przynieść niemały zysk.

W Krakowie dostępnych jest 2456 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 15.77 m2 do 332.35 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Krakowie wynoszą od 198702 zł do 9486050 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Krakowie od 3618 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 62958 za m2.

Deweloperzy