Wiadomości z branży nieruchomości - Strona 1404Średni koszt utrzymania domu o powierzchni 180 – 200 m kw. jest porównywalny z opłatami za 70 – 80-metrowe mieszkanie. Poza tym za te same pieniądze, jakie trzeba wydać na mieszkanie w mieście, można kupić dom poza jego granicami.
czytajKu zadowoleniu właścicieli obiektów oraz pośredników ruch na warszawskim rynku najmu powierzchni biurowych jest obecnie duży.
czytaj50 nowych hoteli w mieście? Tyle wniosków od hotelarzy trafiło ostatnio do krakowskiego magistratu. Prawdziwą ekspansję pod Wawelem planuje Orbis, który myśli m.in. o wyburzeniu hotelu Cracovia.
czytajWymiana okien czy instalacji elektrycznej wymaga zgłoszenia w odpowiednim urzędzie. Za niedopełnienie formalności grozi nawet kilkaset złotych grzywny.
czytajLawinowo rośnie zainteresowanie Polaków zalesianiem gruntów rolnych. W dwa lata od wejścia do Unii posadziliśmy prawie 27 tysięcy hektarów lasów
czytajRozwój rynku powierzchni magazynowych zależy od koniunktury gospodarczej. Analizując ostatnie pół roku na tym rynku, można stwierdzić, że gospodarka rozwija się w dobrym tempie. Firmy, planując swój rozwój, chętnie korzystają z usług operatorów i deweloperów logistycznych. Szukają nowych powierzchni magazynowych i nowych lokalizacji i wynajmują coraz więcej magazynów.
czytajW Polsce maleje liczba gruntów rolnych wystawionych na sprzedaż. Z tego powodu w ciągu ostatnich 14 lat cena 1 hektara ziemi wzrosła dziesięciokrotnie i nadal będzie rosła, gdyż popyt przewyższa podaż.
czytajTradycyjnie od marca do końca czerwca na rynku wynajmu mieszkań panuje marazm. Najwięcej transakcji, szczególnie w dużych ośrodkach akademickich, przypada na sierpień i wrzesień, kiedy mieszkań szukają studenci. W związku z tym ruchy cenowe odnotowane w II kwartale są raczej niewielkie i odnotowuje się nieco więcej spadków.
czytaj 
 
Nieruchomości na sprzedaż
Nieruchomości na wynajem
Wybrane nieruchomości
mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęciakamienice na zamianęhale i magazyny na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Ciechanowskilokale użytkowe na wynajem powiat M. Toruńlokale użytkowe na wynajem gmina Dobre Miastomieszkania na wynajem gmina Chodelmieszkania na sprzedaż w Bryszkachmieszkania na wynajem w Męciniemieszkania na wynajem w BielowieDeweloperzy