zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Warszawa, - Strona 1

Domy na sprzedaż > Mazowieckie > M. st. Warszawa > Warszawa

Sortuj:
Dom Warszawa 173.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 173.00m2

Wesoła/Stara Miłosna, ul. Mazowiecka (Wesoła) zab. szeregowa · działka: 295 m2 · 173.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 173.00m2
Mazowiecka (Wesoła)
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 1 892.03m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 1 892.03m2

Włochy, ul. Techników działka: 2 005 m2 · 1 892.03 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

17 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 985 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 1 892.03m2
Techników
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUzLzAxYjQ1MzQ3XzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 275.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 275.00m2

Ursus/Gołąbki działka: 229 m2 · 275.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

2 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 273 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 275.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2MyLzAxYjhjMmYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 100.00m2

Włochy działka: 1 092 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

1 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 100.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzVhLzAxYjU1YWIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 410.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 410.00m2

Mokotów/Służew zab. bliźniacza · działka: 357 m2 · 410.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

4 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 366 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 410.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzRlLzAxYjQ0ZWZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 170.00m2

Praga Południe/Saska Kępa zab. wolnostojąca · działka: 200 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 471 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 170.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 290.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 290.00m2

Ursynów, ul. Chłapowskiego zab. bliźniacza · działka: 651 m2 · 290.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 959 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 203 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 290.00m2
Chłapowskiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 207.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 207.00m2

Ursynów zab. bliźniacza · działka: 220 m2 · 207.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

3 999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 319 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 207.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 209.87m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 209.87m2

zab. wolnostojąca · działka: 922 m2 · 209.87 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 342 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 209.87m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 235.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 235.00m2

Wesoła zab. wolnostojąca · działka: 1 813 m2 · 235.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

2 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 915 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 235.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2M4LzAxYjdjOGNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 148.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 148.00m2

Ursynów/Imielin, ul. Wodzirejów zab. szeregowa · działka: 139 m2 · 148.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 057 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 148.00m2
Wodzirejów
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 165.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 165.00m2

Włochy zab. bliźniacza · działka: 353 m2 · 165.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

3 390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 545 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 165.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyODMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 235.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 235.00m2

Białołęka, ul. Nurmiego zab. bliźniacza · działka: 419 m2 · 235.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 090 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 894 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 235.00m2
Nurmiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1Nzc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 400.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 400.00m2

Wilanów, ul. Bruzdowa zab. wolnostojąca · działka: 1 200 m2 · 400.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

4 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 400.00m2
Bruzdowa
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 316.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 316.00m2

Ursynów, ul. Wyczółki zab. szeregowa · działka: 524 m2 · 316.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

3 790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 994 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 316.00m2
Wyczółki
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 240.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 240.00m2

Wilanów/Powsin, ul. Kremowa zab. szeregowa · działka: 200 m2 · 240.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 310 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 625 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 240.00m2
Kremowa
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 375.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 375.00m2

Bielany/Piaski działka: 450 m2 · 375.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

3 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 375.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 345.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 345.00m2

Wilanów zab. wolnostojąca · działka: 1 300 m2 · 345.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

12 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

34 783 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 345.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 146.50m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 146.50m2

Targówek działka: 53 m2 · 146.50 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 334 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 146.50m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 209.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 209.00m2

Bielany działka: 0 m2 · 209.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 766 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 209.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2VlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 253.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 253.00m2

Wilanów zab. bliźniacza · działka: 740 m2 · 253.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 237 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 253.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzNzRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 265.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 265.00m2

Mokotów zab. bliźniacza · działka: 320 m2 · 265.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

4 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 849 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 265.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 600.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 600.00m2

Wawer/Zerzeń zab. wolnostojąca · działka: 701 m2 · 600.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 600.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 224.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 224.00m2

Wawer/Radość zab. bliźniacza · działka: 1 050 m2 · 224.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

3 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 241 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 224.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDAyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Domy na sprzedaż Warszawa
W Warszawie, jak również na obszarach podmiejskich ceny nowych domów na sprzedaż i wynajem z rynku pierwotnego lub domów z rynku wtórnego są najwyższe w skali całego kraju.
Na cenę domów wpływają takie czynniki, jak atrakcyjna lokalizacja i zielona okolica, czyli lasy, pobliskie parki czy ścieżki rowerowe. Modne stają się nowoczesne domy wykorzystujące ekologiczne rozwiązania budowlane i odnawialne źródła energii.

Deweloperzy