Wiadomości z branży nieruchomości - Strona 1151Inwestor, który będzie chciał rozpocząć budowę, musi ją zarejestrować u starosty – przewiduje przyjęta przez Sejm nowelizacja prawa budowlanego, która zacznie obowiązywać za ok. pół roku.
czytajPo przyjęciu euro oszczędności z tytułu zadłużania się w szwajcarskiej walucie będą niewielkie. Na dodatek brak różnic kursowych może spowodować, że większość kredytobiorców zdecyduje się na przeliczenie swoich pożyczek we frankach na euro.
czytajJeżeli podatnik prowadzi działalność rolniczą jako rolnik ryczałtowy, musi zapłacić VAT od sprzedaży działek budowlanych.
czytajOd 1 maja obywatele Unii Europejskiej mogą bez zezwolenia kupować domy i mieszkania w Polsce.
czytajJuż trzeci raz ratusz próbuje sprzedać kamienicę przy ul. Złotej 83, ale zdaniem specjalistów może być z tym problem, dlatego pojawił się pomysł, by wynajmować stare budynki.
czytajSejm przyjął 23 kwietnia nowelizację prawa budowlanego, która likwiduje obowiązek ubiegania się o pozwolenie na budowę w przypadku większości inwestycji budowlanych.
czytajChińczycy są zainteresowani inwestowaniem w gdowską strefę przemysłową. Chcą kupić 80 hektarów, na których powstałyby biurowce i magazyny.
czytajTrwają prace przy budowie centrum „Nie lękajcie się” w Łagiewnikach. W wakacje gotowa będzie płyta, na której powstaną centrum wolontariatu, kościół i instytut Jana Pawła II.
czytaj 
 
Nieruchomości na sprzedaż
Nieruchomości na wynajem
Wybrane nieruchomości
mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemdomy na zamianęgaraże do kupieniadomy na sprzedaż powiat Legnickimieszkania na sprzedaż powiat Wałbrzyskimieszkania na wynajem gmina Rudnikdomy na wynajem gmina Czerwionka-Leszczynymieszkania na sprzedaż w Siemień-Rowachmieszkania na sprzedaż w Baryczumieszkania na wynajem w Niezabitów-KoloniiDeweloperzy