Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Rozbiórka „Czarnego Kota”

2009-05-12

Rozbiórka „Czarnego Kota”

Nadzór budowlany nakazał rozebrać cztery piętra hotelu „Czarny Kot”.

Nadzór budowlany nakazał rozebrać cztery piętra hotelu „Czarny Kot” – podaje „Życie Warszawy”. Jak czytamy dalej, obecnie budynek ma sześć pięter. Od kilku lat hotel się rozrasta i powstają coraz to nowe dobudówki. W efekcie budynek wygląda pokracznie i razi wyglądem. Teraz nadzór budowlany nakazał rozebrać cztery pietra, które są samowolą budowlaną.

Decyzja nie jest ostateczna. Właściciel hotelu może się od niej odwołać, tak więc na rozebranie szpecących pięter trzeba będzie jeszcze poczekać – dodaje gazeta.

 

Źródło: „Życie Warszawy” 11.05.2009 | 2009-05-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianęmieszkania na zamianędomy poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Częstochowadomy na sprzedaż powiat Garwolińskimieszkania na sprzedaż gmina Biały Dunajecmieszkania na sprzedaż gmina Trzemesznomieszkania na wynajem w Moszczonie Królewskiejmieszkania na sprzedaż w Kotarwicachdomy na wynajem w Janowicach

Deweloperzy

);