Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Sąd ogłosił upadłość Leoparda

2009-05-08

Sąd ogłosił upadłość Leoparda

Krakowski sąd ogłosił we wtorek 5 maja upadłość Leoparda. Deweloper zostawił po sobie niedokończoną inwestycję przy ul. Wierzbowej.

Krakowski sąd ogłosił we wtorek 5 maja upadłość Leoparda. Deweloper zostawił po sobie niedokończoną inwestycję przy ul. Wierzbowej – czytamy w „Gazecie Wyborczej”. Syndyk kompletuje listę wierzycieli. Klienci spółki, którzy kupili od niej mieszkania, znajdą się na jej końcu.

Niemal przed rokiem firma Leopard zażądała od swoich klientów dopłat do mieszkań przy ul. Kijowskiej. Ich wysokość wahała się od 2 do 4 tys. za m kw. Większość lokatorów dopłaciła pieniądze. Spółka postanowiła więc powtórzyć scenariusz i, strasząc upadłością, zażądała dopłat do niedokończonej inwestycji przy ul. Wierzbowej. Klienci nie dopłacili, a deweloper przeciągał dokończenie budowy – podaje dziennik. Tymczasem prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie firmy.
 
Po kilku tygodniach badania sprawy sąd ogłosił upadłość Leoparda. We wtorek wyznaczył syndyka, który zajmie się rozdzieleniem majątku spółki – informuje Gazeta. Klienci mają czas do 15 lipca na wpisanie się na listę wierzytelności.
 

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Kraków 7.05.2009 | 2009-05-08

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajemdziałki do kupieniahale i magazyny na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Kluczborskilokale użytkowe na wynajem powiat Bieszczadzkidomy na wynajem gmina Klukidomy na wynajem gmina Czarna Białostockamieszkania na wynajem w Zaciszudomy na wynajem w Koczargach Nowychdomy na wynajem w Katowicach

Deweloperzy

);