Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Spór o spalarnię odpadów

2009-05-12

Spór o spalarnię odpadów

Przedstawiciele Wiślinki, Przejazdowa, Bogatki, Cedrów Wielkich oraz Stowarzyszenia Nieformalna Grupa Inicjatywna Fosfi spotkali się z wiceprezydentem Gdańska Andrzejem Bojanowskim.

Przedstawiciele Wiślinki, Przejazdowa, Bogatki, Cedrów Wielkich oraz Stowarzyszenia Nieformalna Grupa Inicjatywna Fosfi spotkali się z wiceprezydentem Gdańska Andrzejem Bojanowskim – podaje „Dziennik Bałtycki”.

Jak czytamy dalej, rozmowy dotyczyły spalarni odpadów, którą władze miasta planują wybudować w okolicach Wiślinki. Ostateczna decyzja o miejscu powstania spalarni jeszcze nie zapadła, aczkolwiek sołtys Wiślinki, Aneta Kaszubowska-Rogiel, potwierdza, że została poinformowana, iż Szadółki mają lepszą lokalizację do tego rodzaju inwestycji. W Szadółkach znajduje się Zakład Utylizacyjny, co czyni je bardzo atrakcyjnym miejscem na usytuowanie spalarni.

Mieszkańcy Wiślinki są zaniepokojeni faktem, że nie informuje się ich o poczynaniach urzędników. Nadal nie wiedzą, na jakim etapie jest projekt oraz gdzie powstanie spalarnia. Jest to tym bardziej niepokojące, że musi ona zostać wybudowana przed 2012 r., ponieważ wtedy mija termin uregulowania gospodarki odpadami dla województwa pomorskiego. Jeśli nie zostanie on dotrzymany, województwo zapłaci wysoką karę – dodaje dziennik.

 

Źródło: „Dziennik Bałtycki” 11.05.2009 | 2009-05-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniakamienice na wynajemdomy poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Świętochłowicedomy na sprzedaż powiat Bolesławieckidomy na sprzedaż gmina Tuczępydomy na sprzedaż gmina Jarocinmieszkania na wynajem w Płonicymieszkania na wynajem w Wymysłowie Francuskimdomy na sprzedaż w Siemkowie

Deweloperzy

);