zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż - Strona 1

Domy na sprzedaż

Sortuj:
Dom Ochojno 235.90m2, dom na sprzedaż

Dom Ochojno 235.90m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 381 m2 · 235.90 m2 Dom na sprzedaż Ochojno

brak oceny

2 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 538 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ochojno 235.90m2

Ochojno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Świdnica 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Świdnica 220.00m2

działka: 450 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Świdnica

9.99

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 086 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Świdnica 220.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ExLzAxYjlhMTFiXzEyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 275.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 275.00m2

Swoszowice, ul. Jeździecka działka: 1 618 m2 · 275.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 909 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 275.00m2
Jeździecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Kraków 366.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 366.00m2

Bronowice, ul. Złoty Róg zab. wolnostojąca · działka: 1 422 m2 · 366.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

5 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 661 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 366.00m2
Złoty Róg
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzY2LzAxYjU2NjJmXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 126.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 126.00m2

Dębniki/Skotniki, ul. Bojanówka zab. bliźniacza · działka: 550 m2 · 126.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

2 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 841 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

93 %
93 %
9.99
Dom Kraków 126.00m2
Bojanówka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2MwLzAxYjRjMDA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 200 m2 · 225.00 m2 Dom na sprzedaż Górna Wieś

9.99

2 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

Górna Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI5ODcuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

9.99

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

Górna Wieś,
Nowy dom Górna Wieś 177.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 177.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 941 m2 · 177.00 m2 Dom na sprzedaż Górna Wieś

9.99

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 757 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 177.00m2

Górna Wieś,
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 498 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

1

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
1
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI5MzcuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 737 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 562 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
Dom Kamienna Góra 230.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kamienna Góra 230.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 270 m2 · 230.00 m2 Dom na sprzedaż Kamienna Góra

brak oceny

640 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 783 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kamienna Góra 230.00m2

Kamienna Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kielce 61.30m2, dom na sprzedaż

Dom Kielce 61.30m2

Zagórze działka: 0 m2 · 61.30 m2 Dom na sprzedaż Kielce

9.99

685 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 175 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kielce 61.30m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RkLzAxYjlkZDE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Tarczyn 1 187.00m2, dom na sprzedaż

Dom Tarczyn 1 187.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 5 412 m2 · 1 187.00 m2 Dom na sprzedaż Tarczyn

9.99

9 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 340 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Tarczyn 1 187.00m2

Tarczyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNkLzAxYjkzZDQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ochla 131.85m2, dom na sprzedaż

Dom Ochla 131.85m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 131.85 m2 Dom na sprzedaż Ochla

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 205 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ochla 131.85m2

Ochla,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielona Góra 235.30m2, dom na sprzedaż

Dom Zielona Góra 235.30m2

zab. szeregowa · działka: 153 m2 · 235.30 m2 Dom na sprzedaż Zielona Góra

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 312 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielona Góra 235.30m2

Zielona Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Stanowice 119.40m2, dom na sprzedaż

Dom Stanowice 119.40m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 412 m2 · 119.40 m2 Dom na sprzedaż Stanowice

brak oceny

990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 291 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Stanowice 119.40m2

Stanowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gliwice 90.85m2, dom na sprzedaż

Dom Gliwice 90.85m2

Ostropa zab. szeregowa · działka: 0 m2 · 90.85 m2 Dom na sprzedaż Gliwice

9.99

830 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 136 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Gliwice 90.85m2

Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc5LzAxYjk3OTI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gliwice 90.85m2, dom na sprzedaż

Dom Gliwice 90.85m2

9.99

790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 696 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Gliwice 90.85m2

Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc5LzAxYjk3OTI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gliwice 90.85m2, dom na sprzedaż

Dom Gliwice 90.85m2

9.99

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 255 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Gliwice 90.85m2

Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc5LzAxYjk3OTI0XzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gliwice 90.85m2, dom na sprzedaż

Dom Gliwice 90.85m2

9.99

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 356 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Gliwice 90.85m2

Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc5LzAxYjk3OTI2XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gliwice 90.85m2, dom na sprzedaż

Dom Gliwice 90.85m2

brak oceny

820 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 026 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gliwice 90.85m2

Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Siepraw 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Siepraw 140.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Siepraw

9.99

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 857 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Siepraw 140.00m2

Siepraw,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAxLzAxYmEwMWRjXzA1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Lusina 89.00m2, dom na sprzedaż

Dom Lusina 89.00m2

zab. bliźniacza · działka: 270 m2 · 89.00 m2 Dom na sprzedaż Lusina

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Lusina 89.00m2

Lusina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy