Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Czy czekać z budową hali Podium na lepsze czasy?

2009-05-12

Czy czekać z budową hali Podium na lepsze czasy?

Gliwiccy radni chcą poczekać z budową hali Podium aż skończy się kryzys, ale zaznaczają, że z niczego się nie wycofują.

Gliwiccy radni chcą poczekać z budową hali Podium aż skończy się kryzys, ale zaznaczają, że z niczego się nie wycofują – donosi „Gazeta Wyborcza”.

Hala Podium to sztandarowa inwestycja miasta. Ma ona mieścić 15 tys. widzów. Jak czytamy dalej, od samego początku imponowała nie tylko rozmachem w budowie, ale i ceną – 350 mln zł (z czego 41,6 mln euro pochodzić będzie ze środków unijnych). Plany kredytowe miasta niepokoją opozycyjnych radnych. Według nich w ciągu najbliższych kilku lat możliwości rozpoczęcia nowych inwestycji w mieście, związane z budową Podium, będą mocno ograniczone.

Gliwiccy urzędnicy mówią, że wstępne analizy dotyczące przyszłego funkcjonowania hali zostały już opracowane w tzw. studium wykonalności – informuje dziennik. Nikt też nie ma zamiaru wstrzymywać inwestycji.

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Katowice 7.05.2009 | 2009-05-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajemlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajemdomy na sprzedaż powiat Skierniewickidomy na sprzedaż powiat Białostockilokale użytkowe na wynajem gmina Kłobuckdomy na sprzedaż gmina Celestynówmieszkania na sprzedaż w Wzorachdomy na wynajem w Jaskuliniemieszkania na wynajem w Zakrzówek-Wsi

Deweloperzy

);