Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Czy czekać z budową hali Podium na lepsze czasy?

2009-05-12

Czy czekać z budową hali Podium na lepsze czasy?

Gliwiccy radni chcą poczekać z budową hali Podium aż skończy się kryzys, ale zaznaczają, że z niczego się nie wycofują.

Gliwiccy radni chcą poczekać z budową hali Podium aż skończy się kryzys, ale zaznaczają, że z niczego się nie wycofują – donosi „Gazeta Wyborcza”.

Hala Podium to sztandarowa inwestycja miasta. Ma ona mieścić 15 tys. widzów. Jak czytamy dalej, od samego początku imponowała nie tylko rozmachem w budowie, ale i ceną – 350 mln zł (z czego 41,6 mln euro pochodzić będzie ze środków unijnych). Plany kredytowe miasta niepokoją opozycyjnych radnych. Według nich w ciągu najbliższych kilku lat możliwości rozpoczęcia nowych inwestycji w mieście, związane z budową Podium, będą mocno ograniczone.

Gliwiccy urzędnicy mówią, że wstępne analizy dotyczące przyszłego funkcjonowania hali zostały już opracowane w tzw. studium wykonalności – informuje dziennik. Nikt też nie ma zamiaru wstrzymywać inwestycji.

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Katowice 7.05.2009 | 2009-05-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na sprzedażinne nieruchomości na wynajemgaraże na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat Przeworskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Sandomierskimieszkania na sprzedaż gmina Knyszynlokale użytkowe na wynajem gmina Witoniamieszkania na sprzedaż w Modropoludomy na wynajem w Krąplewicachdomy na sprzedaż w Bojanicach

Deweloperzy

);