Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Ogłoszono przetarg na obwodnicę Podegrodzia

2009-05-12

Ogłoszono przetarg na obwodnicę Podegrodzia

Jeszcze w tym roku mogą ruszyć prace przy budowie obwodnicy Podegrodzia i Stadeł.

Jeszcze w tym roku mogą ruszyć prace przy budowie obwodnicy Podegrodzia i Stadeł – podaje „Dziennik Polski”. Jak czytamy dalej, krakowscy inżynierowie pracujący przy projekcie tak zaplanowali trasę obwodnicy, by była ona dogodna także dla okolicznych mieszkańców. Na całym 6,5-kilometrowym odcinku będzie dużo zjazdów do gospodarstw oraz kilka lewoskrętów, które spowodują, że ruch na obwodnicy będzie płynny.

Pojawiła się również koncepcja, aby trzeci etap budowy poprowadzić od Starego Sącza przez Nowy Sącz i przedłużeniem Piramowicza do Świniarska, następnie do Biczyc Dolnych i tam połączyć z obwodnicą północną, planowaną od Witosa przez Chełmiec – dodaje dziennik.

 

Źródło: „Dziennik Polski” 12.05.2009 | 2009-05-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniagaraże na wynajemdomy poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat Suwalskimieszkania na wynajem powiat Opolskidomy na wynajem gmina Mierzęcicemieszkania na sprzedaż gmina Sztutowodomy na wynajem w Kulkadomy na sprzedaż w Borutachmieszkania na sprzedaż w Zarzecze

Deweloperzy

);