zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Małopolskie, - Strona 4

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Działka Kraków 4 490.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 4 490.00m2

Swoszowice, ul. Podgórki budowlana · 4 490.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

720 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

160 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Działka Kraków 4 490.00m2
Podgórki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Słaboszów 19 175.00m2, działka na sprzedaż

Działka Słaboszów 19 175.00m2

budowlana · 19 175.00 m2 Działka na sprzedaż Słaboszów

brak oceny

378 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Słaboszów 19 175.00m2

Słaboszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTg1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Czarnochowice 9 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Czarnochowice 9 900.00m2

inwestycyjna · 9 900.00 m2 Działka na sprzedaż Czarnochowice

brak oceny

2 760 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

279 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Czarnochowice 9 900.00m2

Czarnochowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Proszowice 9 901.00m2, działka na sprzedaż

Działka Proszowice 9 901.00m2

budowlana · 9 901.00 m2 Działka na sprzedaż Proszowice

brak oceny

180 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Proszowice 9 901.00m2

Proszowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTc5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Proszowice 6 744.00m2, działka na sprzedaż

Działka Proszowice 6 744.00m2

ul. Kolejowa budowlana · 6 744.00 m2 Działka na sprzedaż Proszowice

brak oceny

930 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

138 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Proszowice 6 744.00m2
Kolejowa
Proszowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTc4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 2 960.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 2 960.00m2

Swoszowice/Rajsko, ul. Nad Fosą · 2 960.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

389 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

80 %
80 %
brak oceny
Działka Kraków 2 960.00m2
Nad Fosą
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Libertów 24 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Libertów 24 400.00m2

budowlana · 24 400.00 m2 Działka na sprzedaż Libertów

brak oceny

2 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

105 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Libertów 24 400.00m2

Libertów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 1 150.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 1 150.00m2

Bieżanów-Prokocim, ul. Rakuś budowlana · 1 150.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

230 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 1 150.00m2
Rakuś
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOWI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gruszów 17 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gruszów 17 300.00m2

budowlana · 17 300.00 m2 Działka na sprzedaż Gruszów

brak oceny

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gruszów 17 300.00m2

Gruszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0ODU1XzExLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gdów 17 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gdów 17 300.00m2

budowlana · 17 300.00 m2 Działka na sprzedaż Gdów

brak oceny

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gdów 17 300.00m2

Gdów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0ODU0XzExLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Raciechowice 17 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Raciechowice 17 300.00m2

budowlana · 17 300.00 m2 Działka na sprzedaż Raciechowice

brak oceny

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Raciechowice 17 300.00m2

Raciechowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0ODUzXzExLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wieliczka 1 359.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wieliczka 1 359.00m2

budowlana · 1 359.00 m2 Działka na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

220 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wieliczka 1 359.00m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mietniów 1 359.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mietniów 1 359.00m2

budowlana · 1 359.00 m2 Działka na sprzedaż Mietniów

brak oceny

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

220 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Mietniów 1 359.00m2

Mietniów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Skomielna Biała 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skomielna Biała 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Skomielna Biała

brak oceny

130 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

130 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Skomielna Biała 1 000.00m2

Skomielna Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kozierów 1 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kozierów 1 200.00m2

budowlana · 1 200.00 m2 Działka na sprzedaż Kozierów

brak oceny

240 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kozierów 1 200.00m2

Kozierów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kozierów 5 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kozierów 5 700.00m2

budowlana · 5 700.00 m2 Działka na sprzedaż Kozierów

brak oceny

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

149 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kozierów 5 700.00m2

Kozierów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Raba Wyżna 4 506.00m2, działka na sprzedaż

Działka Raba Wyżna 4 506.00m2

rolna · 4 506.00 m2 Działka na sprzedaż Raba Wyżna

brak oceny

169 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

38 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Raba Wyżna 4 506.00m2

Raba Wyżna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rabka-Zdrój 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rabka-Zdrój 900.00m2

budowlana · 900.00 m2 Działka na sprzedaż Rabka-Zdrój

brak oceny

180 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Rabka-Zdrój 900.00m2

Rabka-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kamionna 1 399.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kamionna 1 399.00m2

rekreacyjna · 1 399.00 m2 Działka na sprzedaż Kamionna

9.99

79 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

56 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kamionna 1 399.00m2

Kamionna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U2LzAxYjllNmYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rabka-Zdrój 2 032.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rabka-Zdrój 2 032.00m2

budowlana · 2 032.00 m2 Działka na sprzedaż Rabka-Zdrój

brak oceny

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

123 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Rabka-Zdrój 2 032.00m2

Rabka-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zawada 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zawada 700.00m2

budowlana · 700.00 m2 Działka na sprzedaż Zawada

brak oceny

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

314 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zawada 700.00m2

Zawada,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Krzeszów 1 596.00m2, działka na sprzedaż

Działka Krzeszów 1 596.00m2

budowlana · 1 596.00 m2 Działka na sprzedaż Krzeszów

brak oceny

190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

119 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Krzeszów 1 596.00m2

Krzeszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDhmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Lipnica Górna 4 378.00m2, działka na sprzedaż

Działka Lipnica Górna 4 378.00m2

budowlana · 4 378.00 m2 Działka na sprzedaż Lipnica Górna

brak oceny

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

57 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Lipnica Górna 4 378.00m2

Lipnica Górna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Lusina 450.00m2, działka na sprzedaż

Działka Lusina 450.00m2

ul. Przymiarki rekreacyjna · 450.00 m2 Działka na sprzedaż Lusina

brak oceny

55 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

122 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Lusina 450.00m2
Przymiarki
Lusina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy