zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Zielonki, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski > Zielonki

Sortuj:
Działka Zielonki 650.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 650.00m2

budowlana · 650.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

brak oceny

690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 062 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zielonki 650.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 1 391.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 1 391.00m2

budowlana · 1 391.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

brak oceny

972 569 złdo schowka

Dodaj do schowka

699 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zielonki 1 391.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2MwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 643.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 643.00m2

budowlana · 643.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

brak oceny

449 577 złdo schowka

Dodaj do schowka

699 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zielonki 643.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2MxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 5 985.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 5 985.00m2

budowlana · 5 985.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

brak oceny

4 184 634 złdo schowka

Dodaj do schowka

699 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zielonki 5 985.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2MyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 1 958.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 1 958.00m2

budowlana · 1 958.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 369 008 złdo schowka

Dodaj do schowka

699 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zielonki 1 958.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2MzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 1 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 1 500.00m2

budowlana · 1 500.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

brak oceny

700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

467 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zielonki 1 500.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 6 198.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 6 198.00m2

budowlana · 6 198.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

226 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zielonki 6 198.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNWJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 1 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 1 800.00m2

budowlana · 1 800.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zielonki 1 800.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 3 049.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 3 049.00m2

inna · 3 049.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

344 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zielonki 3 049.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 746.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 746.00m2

budowlana · 746.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

brak oceny

521 593 złdo schowka

Dodaj do schowka

699 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zielonki 746.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE3LzAxYmExNzNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 3 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 3 400.00m2

budowlana · 3 400.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

brak oceny

2 040 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zielonki 3 400.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE3LzAxYmExNzM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 1 256.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 1 256.00m2

budowlana · 1 256.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

brak oceny

3 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 787 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zielonki 1 256.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNWYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 3 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 3 200.00m2

budowlana · 3 200.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

9.99

2 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

719 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Zielonki 3 200.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEwLzAxYmExMGJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 1 068.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 1 068.00m2

budowlana · 1 068.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

9.99

810 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

758 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Zielonki 1 068.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEwLzAxYmExMGJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 3 761.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 3 761.00m2

budowlana · 3 761.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

9.99

1 599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

425 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Zielonki 3 761.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBhLzAxYmEwYTMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 1 489.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 1 489.00m2

budowlana · 1 489.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

9.99

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

772 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Zielonki 1 489.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA1LzAxYmEwNWZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 800.00m2

budowlana · 800.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

9.99

618 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

773 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Zielonki 800.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMGFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 689.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 689.00m2

budowlana · 689.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

9.99

532 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

773 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Zielonki 689.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZlLzAxYjlmZWNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 784.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 784.00m2

budowlana · 784.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

9.99

630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

804 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Zielonki 784.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U4LzAxYjllOGY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 2 353.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 2 353.00m2

budowlana · 2 353.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

9.99

1 880 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

799 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Zielonki 2 353.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U4LzAxYjllOGY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 5 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 5 500.00m2

budowlana · 5 500.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

9.99

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Zielonki 5 500.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UzLzAxYjllM2IyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 25 268.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 25 268.00m2

budowlana · 25 268.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

9.99

15 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

594 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Zielonki 25 268.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NjLzAxYjljYzI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 5 794.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 5 794.00m2

rolna · 5 794.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

9.99

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

207 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Zielonki 5 794.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzRjLzAxYjk0Y2FhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy