zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Bochnia, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > Bocheński > Bochnia

Sortuj:
Działka Bochnia 43 508.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bochnia 43 508.00m2

inna · 43 508.00 m2 Działka na sprzedaż Bochnia

9.99

30 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

690 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Bochnia 43 508.00m2

Bochnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NkLzAxYjljZDc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bochnia 2 464.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bochnia 2 464.00m2

budowlana · 2 464.00 m2 Działka na sprzedaż Bochnia

brak oceny

349 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

142 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bochnia 2 464.00m2

Bochnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOWIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bochnia 5 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bochnia 5 700.00m2

budowlana · 5 700.00 m2 Działka na sprzedaż Bochnia

9.99

380 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

67 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bochnia 5 700.00m2

Bochnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA0LzAxYmEwNDJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bochnia 1 070.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bochnia 1 070.00m2

ul. Trudna budowlana · 1 070.00 m2 Działka na sprzedaż Bochnia

9.99

3 049 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 850 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Bochnia 1 070.00m2
Trudna
Bochnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VjLzAxYjllYzRmXzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bochnia 670.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bochnia 670.00m2

ul. Trudna budowlana · 670.00 m2 Działka na sprzedaż Bochnia

9.99

1 549 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 312 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Bochnia 670.00m2
Trudna
Bochnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VjLzAxYjllYzRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bochnia 425.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bochnia 425.00m2

ul. Trudna inwestycyjna · 425.00 m2 Działka na sprzedaż Bochnia

9.99

1 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 529 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Bochnia 425.00m2
Trudna
Bochnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VjLzAxYjllYzRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bochnia 2 921.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bochnia 2 921.00m2

budowlana · 2 921.00 m2 Działka na sprzedaż Bochnia

9.99

319 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

109 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bochnia 2 921.00m2

Bochnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VjLzAxYjllYzRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bochnia 1 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bochnia 1 500.00m2

budowlana · 1 500.00 m2 Działka na sprzedaż Bochnia

9.99

109 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

73 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bochnia 1 500.00m2

Bochnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UzLzAxYjllM2M4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bochnia 1 099.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bochnia 1 099.00m2

budowlana · 1 099.00 m2 Działka na sprzedaż Bochnia

9.99

140 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

127 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bochnia 1 099.00m2

Bochnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MwLzAxYjljMDU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bochnia 1 766.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bochnia 1 766.00m2

budowlana · 1 766.00 m2 Działka na sprzedaż Bochnia

9.99

200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

113 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bochnia 1 766.00m2

Bochnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MwLzAxYjljMDUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bochnia 1 787.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bochnia 1 787.00m2

Smyków budowlana · 1 787.00 m2 Działka na sprzedaż Bochnia

9.99

446 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bochnia 1 787.00m2

Bochnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2E5LzAxYjlhOTY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bochnia 7 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bochnia 7 000.00m2

budowlana · 7 000.00 m2 Działka na sprzedaż Bochnia

9.99

360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

51 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bochnia 7 000.00m2

Bochnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzkyLzAxYjk5MjAyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bochnia 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bochnia 800.00m2

budowlana · 800.00 m2 Działka na sprzedaż Bochnia

9.99

130 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

163 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bochnia 800.00m2

Bochnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhjLzAxYjk4Y2YzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bochnia 12 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bochnia 12 000.00m2

budowlana · 12 000.00 m2 Działka na sprzedaż Bochnia

9.99

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bochnia 12 000.00m2

Bochnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdhLzAxYjk3YWMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bochnia 10 906.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bochnia 10 906.00m2

budowlana · 10 906.00 m2 Działka na sprzedaż Bochnia

9.99

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

92 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bochnia 10 906.00m2

Bochnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzI0LzAxYjgyNDAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bochnia 1 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bochnia 1 600.00m2

budowlana · 1 600.00 m2 Działka na sprzedaż Bochnia

9.99

249 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

156 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bochnia 1 600.00m2

Bochnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3Lzk0LzAxYjc5NDJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bochnia 1 768.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bochnia 1 768.00m2

inwestycyjna · 1 768.00 m2 Działka na sprzedaż Bochnia

9.99

2 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 691 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bochnia 1 768.00m2

Bochnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3Lzg4LzAxYjc4ODhkXzI3LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bochnia 12 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bochnia 12 000.00m2

inna · 12 000.00 m2 Działka na sprzedaż Bochnia

9.99

2 199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

183 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bochnia 12 000.00m2

Bochnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2Lzg1LzAxYjY4NWViXzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bochnia 25 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bochnia 25 000.00m2

inna · 25 000.00 m2 Działka na sprzedaż Bochnia

9.99

3 159 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

126 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bochnia 25 000.00m2

Bochnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2Lzg1LzAxYjY4NWU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bochnia 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bochnia 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Bochnia

9.99

115 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

115 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bochnia 1 000.00m2

Bochnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2EwLzAxYjVhMGJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bochnia 2 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bochnia 2 700.00m2

· 2 700.00 m2 Działka na sprzedaż Bochnia

9.99

564 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

209 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Bochnia 2 700.00m2

Bochnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzdlLzAxYjU3ZTMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bochnia 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bochnia 900.00m2

· 900.00 m2 Działka na sprzedaż Bochnia

9.99

188 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

209 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Bochnia 900.00m2

Bochnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzdlLzAxYjU3ZTMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bochnia 4 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bochnia 4 700.00m2

budowlana · 4 700.00 m2 Działka na sprzedaż Bochnia

9.99

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

74 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bochnia 4 700.00m2

Bochnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E5L2IxLzAxYTliMTI1XzI1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy