zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Małopolskie, - Strona 6

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Działka Krzyszkowice 868.00m2, działka na sprzedaż

Działka Krzyszkowice 868.00m2

budowlana · 868.00 m2 Działka na sprzedaż Krzyszkowice

brak oceny

127 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

146 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Krzyszkowice 868.00m2

Krzyszkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Głogoczów 2 253.00m2, działka na sprzedaż

Działka Głogoczów 2 253.00m2

budowlana · 2 253.00 m2 Działka na sprzedaż Głogoczów

brak oceny

290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

129 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Głogoczów 2 253.00m2

Głogoczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Czułów 1 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Czułów 1 600.00m2

budowlana · 1 600.00 m2 Działka na sprzedaż Czułów

brak oceny

389 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

243 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Czułów 1 600.00m2

Czułów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Popędzyna 2 579.00m2, działka na sprzedaż

Działka Popędzyna 2 579.00m2

budowlano-rolna · 2 579.00 m2 Działka na sprzedaż Popędzyna

brak oceny

85 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

33 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Popędzyna 2 579.00m2

Popędzyna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Popędzyna 9 212.00m2, działka na sprzedaż

Działka Popędzyna 9 212.00m2

budowlano-rolna · 9 212.00 m2 Działka na sprzedaż Popędzyna

brak oceny

198 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Popędzyna 9 212.00m2

Popędzyna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wężerów 1 326.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wężerów 1 326.00m2

budowlana · 1 326.00 m2 Działka na sprzedaż Wężerów

brak oceny

179 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

135 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wężerów 1 326.00m2

Wężerów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 6 788.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 6 788.00m2

Wzgórza Krzesławickie/Łuczanowice, ul. Polskich budowlana · 6 788.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

309 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 6 788.00m2
Polskich
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowy Sącz 8 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowy Sącz 8 600.00m2

Piątkowa, ul. Lwowska budowlana · 8 600.00 m2 Działka na sprzedaż Nowy Sącz

brak oceny

2 390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

278 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Nowy Sącz 8 600.00m2
Lwowska
Nowy Sącz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 5 536.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 5 536.00m2

Nowa Huta budowlana · 5 536.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

475 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

86 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 5 536.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 8 352.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 8 352.00m2

Nowa Huta, ul. Pysocice budowlana · 8 352.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

120 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 8 352.00m2
Pysocice
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 3 390.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 3 390.00m2

Nowa Huta budowlana · 3 390.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

380 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

112 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 3 390.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 2 372.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 2 372.00m2

Nowa Huta budowlana · 2 372.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

126 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 2 372.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 2 625.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 2 625.00m2

Nowa Huta rolna · 2 625.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

38 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 2 625.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 3 573.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 3 573.00m2

Nowa Huta rolna · 3 573.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

178 650 złdo schowka

Dodaj do schowka

50 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 3 573.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 2 454.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 2 454.00m2

Nowa Huta rolna · 2 454.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

85 890 złdo schowka

Dodaj do schowka

35 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 2 454.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 4 168.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 4 168.00m2

Nowa Huta rolna · 4 168.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

250 080 złdo schowka

Dodaj do schowka

60 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 4 168.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 3 787.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 3 787.00m2

Nowa Huta rolna · 3 787.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

208 285 złdo schowka

Dodaj do schowka

55 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 3 787.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 3 120.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 3 120.00m2

Nowa Huta budowlana · 3 120.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

842 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

270 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 3 120.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dojazdów 760.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dojazdów 760.00m2

budowlana · 760.00 m2 Działka na sprzedaż Dojazdów

brak oceny

298 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

392 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Dojazdów 760.00m2

Dojazdów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 2 829.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 2 829.00m2

Nowa Huta budowlana · 2 829.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

355 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

125 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 2 829.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 5 657.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 5 657.00m2

Nowa Huta budowlana · 5 657.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

670 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

118 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 5 657.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 4 588.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 4 588.00m2

Nowa Huta budowlana · 4 588.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

120 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 4 588.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sygneczów 2 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sygneczów 2 900.00m2

budowlana · 2 900.00 m2 Działka na sprzedaż Sygneczów

brak oceny

397 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

137 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Sygneczów 2 900.00m2

Sygneczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 2 358.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 2 358.00m2

Czyżyny, ul. Odmętowa budowlana · 2 358.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 880 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

797 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 2 358.00m2
Odmętowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy