zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Świętokrzyskie, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Świętokrzyskie

Sortuj:
Działka Kielce 853.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kielce 853.00m2

Słowik, ul. Trzuskawicka · 853.00 m2 Działka na sprzedaż Kielce

9.99

110 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

129 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

80 %
80 %
9.99
Działka Kielce 853.00m2
Trzuskawicka
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzkyLzAxYjU5MjY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Suków 801.00m2, działka na sprzedaż

Działka Suków 801.00m2

inna · 801.00 m2 Działka na sprzedaż Suków

9.99

149 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

187 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Suków 801.00m2

Suków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2E0LzAxYjZhNDYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rębów 7 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rębów 7 900.00m2

inna · 7 900.00 m2 Działka na sprzedaż Rębów

9.99

100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Rębów 7 900.00m2

Rębów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzYwLzAxYjc2MDY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kielce 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kielce 1 000.00m2

Zalesie · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Kielce

9.99

295 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

295 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Kielce 1 000.00m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzYwLzAxYjc2MDY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Serwis 1 276.00m2, działka na sprzedaż

Działka Serwis 1 276.00m2

· 1 276.00 m2 Działka na sprzedaż Serwis

9.99

110 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

86 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Serwis 1 276.00m2

Serwis,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzI0LzAxYjgyNDlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pińczów 29 779.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pińczów 29 779.00m2

inwestycyjna · 29 779.00 m2 Działka na sprzedaż Pińczów

9.99

5 043 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

169 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Pińczów 29 779.00m2

Pińczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4Lzc4LzAxYjg3ODE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jeleniów 5 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jeleniów 5 700.00m2

· 5 700.00 m2 Działka na sprzedaż Jeleniów

9.99

239 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

42 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Jeleniów 5 700.00m2

Jeleniów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzIxLzAxYjkyMTYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Górki 14 665.00m2, działka na sprzedaż

Działka Górki 14 665.00m2

· 14 665.00 m2 Działka na sprzedaż Górki

9.99

140 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Górki 14 665.00m2

Górki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBhLzAxYmEwYThiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kielce 1 657.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kielce 1 657.00m2

Białogon · 1 657.00 m2 Działka na sprzedaż Kielce

9.99

662 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Kielce 1 657.00m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzRlLzAxYjQ0ZTllXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pierzchnica 2 865.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pierzchnica 2 865.00m2

budowlano-rolna · 2 865.00 m2 Działka na sprzedaż Pierzchnica

9.99

270 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

94 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Pierzchnica 2 865.00m2

Pierzchnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzA4LzAxYjUwOGQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Promnik 2 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Promnik 2 300.00m2

inna · 2 300.00 m2 Działka na sprzedaż Promnik

9.99

300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

130 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Promnik 2 300.00m2

Promnik,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2MxLzAxYjVjMWE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Marzysz 4 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Marzysz 4 100.00m2

· 4 100.00 m2 Działka na sprzedaż Marzysz

9.99

370 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

90 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Marzysz 4 100.00m2

Marzysz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzRlLzAxYjQ0ZWE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zachełmie 3 567.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zachełmie 3 567.00m2

· 3 567.00 m2 Działka na sprzedaż Zachełmie

9.99

178 350 złdo schowka

Dodaj do schowka

50 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Zachełmie 3 567.00m2

Zachełmie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzRlLzAxYjQ0ZWM2XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łukowa 7 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łukowa 7 700.00m2

· 7 700.00 m2 Działka na sprzedaż Łukowa

9.99

79 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Łukowa 7 700.00m2

Łukowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzRmLzAxYjQ0Zjg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bodzentyn 7 161.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bodzentyn 7 161.00m2

· 7 161.00 m2 Działka na sprzedaż Bodzentyn

9.99

200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Bodzentyn 7 161.00m2

Bodzentyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzRmLzAxYjQ0ZmUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Czerwona Górka 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Czerwona Górka 3 000.00m2

inna · 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Czerwona Górka

9.99

170 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

57 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Czerwona Górka 3 000.00m2

Czerwona Górka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzRmLzAxYjQ0ZmYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Skiby 817.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skiby 817.00m2

budowlana · 817.00 m2 Działka na sprzedaż Skiby

9.99

160 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

196 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Skiby 817.00m2

Skiby,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUwLzAxYjQ1MDBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bogoria 36 661.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bogoria 36 661.00m2

· 36 661.00 m2 Działka na sprzedaż Bogoria

9.99

390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Bogoria 36 661.00m2

Bogoria,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzgxLzAxYjg4MWFmXzBhLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kielce 1 324.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kielce 1 324.00m2

Zalesie · 1 324.00 m2 Działka na sprzedaż Kielce

9.99

90 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

68 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Kielce 1 324.00m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUxLzAxYjQ1MTU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Stara Słupia 6 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Stara Słupia 6 000.00m2

· 6 000.00 m2 Działka na sprzedaż Stara Słupia

9.99

140 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Stara Słupia 6 000.00m2

Stara Słupia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUyLzAxYjQ1MjZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bęczków 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bęczków 1 000.00m2

inna · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Bęczków

9.99

130 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

130 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bęczków 1 000.00m2

Bęczków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUzLzAxYjQ1Mzc5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Skarżysko-Kamienna 641.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skarżysko-Kamienna 641.00m2

Dolna Kamienna inna · 641.00 m2 Działka na sprzedaż Skarżysko-Kamienna

9.99

285 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

445 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Skarżysko-Kamienna 641.00m2

Skarżysko-Kamienna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUzLzAxYjQ1Mzk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Stawiany 7 312.00m2, działka na sprzedaż

Działka Stawiany 7 312.00m2

· 7 312.00 m2 Działka na sprzedaż Stawiany

9.99

140 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Stawiany 7 312.00m2

Stawiany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2ZhLzAxYjVmYTFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wola Kopcowa 2 828.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wola Kopcowa 2 828.00m2

inna · 2 828.00 m2 Działka na sprzedaż Wola Kopcowa

9.99

735 280 złdo schowka

Dodaj do schowka

260 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Wola Kopcowa 2 828.00m2

Wola Kopcowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzhlLzAxYjY4ZTVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy