zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Małopolskie, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Działka Niepołomice 1 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niepołomice 1 100.00m2

ul. Zabierzowska budowlana · 1 100.00 m2 Działka na sprzedaż Niepołomice

brak oceny

529 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

481 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Niepołomice 1 100.00m2
Zabierzowska
Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nieszkowice Małe 7 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nieszkowice Małe 7 300.00m2

budowlana · 7 300.00 m2 Działka na sprzedaż Nieszkowice Małe

brak oceny

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

89 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Nieszkowice Małe 7 300.00m2

Nieszkowice Małe,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bochnia 7 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bochnia 7 300.00m2

budowlana · 7 300.00 m2 Działka na sprzedaż Bochnia

brak oceny

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

89 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bochnia 7 300.00m2

Bochnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wieliczka 2 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wieliczka 2 700.00m2

budowlana · 2 700.00 m2 Działka na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

1 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

555 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wieliczka 2 700.00m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Węgrzce Wielkie 2 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Węgrzce Wielkie 2 700.00m2

budowlana · 2 700.00 m2 Działka na sprzedaż Węgrzce Wielkie

brak oceny

1 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

555 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Węgrzce Wielkie 2 700.00m2

Węgrzce Wielkie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Koniusza 1 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Koniusza 1 100.00m2

budowlana · 1 100.00 m2 Działka na sprzedaż Koniusza

brak oceny

150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

136 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Koniusza 1 100.00m2

Koniusza,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGU3XzExLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szarbia 1 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szarbia 1 100.00m2

budowlana · 1 100.00 m2 Działka na sprzedaż Szarbia

brak oceny

150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

136 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Szarbia 1 100.00m2

Szarbia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGU2XzExLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Siekierczyna 1 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Siekierczyna 1 500.00m2

· 1 500.00 m2 Działka na sprzedaż Siekierczyna

brak oceny

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

133 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Siekierczyna 1 500.00m2

Siekierczyna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Chorągwica 1 204.00m2, działka na sprzedaż

Działka Chorągwica 1 204.00m2

budowlana · 1 204.00 m2 Działka na sprzedaż Chorągwica

9.99

210 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

174 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Chorągwica 1 204.00m2

Chorągwica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQyLzAxYjk0MjQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Czułówek 26 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Czułówek 26 500.00m2

· 26 500.00 m2 Działka na sprzedaż Czułówek

brak oceny

695 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Czułówek 26 500.00m2

Czułówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Michałowice 866.00m2, działka na sprzedaż

Działka Michałowice 866.00m2

budowlana · 866.00 m2 Działka na sprzedaż Michałowice

brak oceny

549 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

634 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Michałowice 866.00m2

Michałowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rząska 3 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rząska 3 600.00m2

budowlana · 3 600.00 m2 Działka na sprzedaż Rząska

brak oceny

1 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

444 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Rząska 3 600.00m2

Rząska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Brzozówka Korzkiewska 3 430.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brzozówka Korzkiewska 3 430.00m2

budowlana · 3 430.00 m2 Działka na sprzedaż Brzozówka Korzkiewska

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

350 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Brzozówka Korzkiewska 3 430.00m2

Brzozówka Korzkiewska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Brzozówka Korzkiewska 750.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brzozówka Korzkiewska 750.00m2

budowlana · 750.00 m2 Działka na sprzedaż Brzozówka Korzkiewska

brak oceny

400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

533 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Brzozówka Korzkiewska 750.00m2

Brzozówka Korzkiewska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Leśnica 1 437.00m2, działka na sprzedaż

Działka Leśnica 1 437.00m2

budowlana · 1 437.00 m2 Działka na sprzedaż Leśnica

brak oceny

419 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

292 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Leśnica 1 437.00m2

Leśnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM0LzAxYmEzNGNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Raba Wyżna 3 597.00m2, działka na sprzedaż

Działka Raba Wyżna 3 597.00m2

rolna · 3 597.00 m2 Działka na sprzedaż Raba Wyżna

brak oceny

135 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

38 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Raba Wyżna 3 597.00m2

Raba Wyżna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Raba Wyżna 3 085.00m2, działka na sprzedaż

Działka Raba Wyżna 3 085.00m2

rolna · 3 085.00 m2 Działka na sprzedaż Raba Wyżna

brak oceny

119 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

39 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Raba Wyżna 3 085.00m2

Raba Wyżna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Ciche 925.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ciche 925.00m2

budowlana · 925.00 m2 Działka na sprzedaż Ciche

9.99

180 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

195 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Ciche 925.00m2

Ciche,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ3LzAxYjk0NzdlXzEwLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niedzica 6 668.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niedzica 6 668.00m2

rolna · 6 668.00 m2 Działka na sprzedaż Niedzica

9.99

118 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Niedzica 6 668.00m2

Niedzica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YxLzAxYjlmMWZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rudawa 1 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rudawa 1 900.00m2

budowlana · 1 900.00 m2 Działka na sprzedaż Rudawa

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

237 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Rudawa 1 900.00m2

Rudawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dobranowice 1 360.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dobranowice 1 360.00m2

budowlana · 1 360.00 m2 Działka na sprzedaż Dobranowice

brak oceny

128 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

94 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Dobranowice 1 360.00m2

Dobranowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjA1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Płaza 22 110.00m2, działka na sprzedaż

Działka Płaza 22 110.00m2

ul. Podlas inna · 22 110.00 m2 Działka na sprzedaż Płaza

brak oceny

900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

41 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Płaza 22 110.00m2
Podlas
Płaza,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Prusy 1 188.00m2, działka na sprzedaż

Działka Prusy 1 188.00m2

· 1 188.00 m2 Działka na sprzedaż Prusy

brak oceny

598 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

503 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Prusy 1 188.00m2

Prusy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 704.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 704.00m2

Dębniki/Skotniki, ul. gen. J. Karcza budowlana · 704.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

994 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 704.00m2
gen. J. Karcza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy