zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Małopolskie, - Strona 2

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Działka Kraków 704.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 704.00m2

Dębniki/Skotniki, ul. gen. J. Karcza budowlana · 704.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

994 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 704.00m2
gen. J. Karcza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 1 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 1 200.00m2

ul. Warszawska budowlana · 1 200.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

792 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Bibice 1 200.00m2
Warszawska
Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 11 673.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 11 673.00m2

Prądnik Biały, ul. Jasnogórska budowlana · 11 673.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

17 509 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 11 673.00m2
Jasnogórska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2RiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 54 094.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 54 094.00m2

Prądnik Biały, ul. Jasnogórska budowlana · 54 094.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

69 303 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 281 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 54 094.00m2
Jasnogórska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2RhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Podstolice 7 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Podstolice 7 900.00m2

budowlana · 7 900.00 m2 Działka na sprzedaż Podstolice

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

152 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Podstolice 7 900.00m2

Podstolice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2MzVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zalesie 3 510.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zalesie 3 510.00m2

budowlana · 3 510.00 m2 Działka na sprzedaż Zalesie

brak oceny

690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

197 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Zalesie 3 510.00m2

Zalesie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MjgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Stanisław Dolny 3 050.00m2, działka na sprzedaż

Działka Stanisław Dolny 3 050.00m2

budowlana · 3 050.00 m2 Działka na sprzedaż Stanisław Dolny

brak oceny

280 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

92 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Stanisław Dolny 3 050.00m2

Stanisław Dolny,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYxLzAxYmE2MWZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gaj 7 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gaj 7 500.00m2

ul. Szkolna budowlana · 7 500.00 m2 Działka na sprzedaż Gaj

brak oceny

1 480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

197 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Gaj 7 500.00m2
Szkolna
Gaj,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYxLzAxYmE2MWIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Borzęta 8 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Borzęta 8 000.00m2

inna · 8 000.00 m2 Działka na sprzedaż Borzęta

brak oceny

212 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

27 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Borzęta 8 000.00m2

Borzęta,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYwLzAxYmE2MDBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Piekary 1 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Piekary 1 100.00m2

budowlana · 1 100.00 m2 Działka na sprzedaż Piekary

brak oceny

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

227 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Piekary 1 100.00m2

Piekary,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYwLzAxYmE2MDBkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 4 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 4 000.00m2

Prądnik Czerwony budowlana · 4 000.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

4 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 050 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Kraków 4 000.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 1 309.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 1 309.00m2

Bronowice, ul. Balicka budowlana · 1 309.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

4 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 743 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 1 309.00m2
Balicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Brzesko 5 453.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brzesko 5 453.00m2

ul. Szczepanowska inwestycyjna · 5 453.00 m2 Działka na sprzedaż Brzesko

brak oceny

660 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

121 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Brzesko 5 453.00m2
Szczepanowska
Brzesko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Siepraw 4 960.00m2, działka na sprzedaż

Działka Siepraw 4 960.00m2

budowlana · 4 960.00 m2 Działka na sprzedaż Siepraw

brak oceny

1 298 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

262 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Siepraw 4 960.00m2

Siepraw,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Maciejowice 11 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Maciejowice 11 100.00m2

inwestycyjna · 11 100.00 m2 Działka na sprzedaż Maciejowice

brak oceny

2 998 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

270 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Maciejowice 11 100.00m2

Maciejowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1Zjc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Byszyce 1 080.00m2, działka na sprzedaż

Działka Byszyce 1 080.00m2

budowlana · 1 080.00 m2 Działka na sprzedaż Byszyce

brak oceny

200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

185 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Byszyce 1 080.00m2

Byszyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Byszyce 1 070.00m2, działka na sprzedaż

Działka Byszyce 1 070.00m2

budowlana · 1 070.00 m2 Działka na sprzedaż Byszyce

brak oceny

200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

187 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Byszyce 1 070.00m2

Byszyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Lednica Górna 3 003.00m2, działka na sprzedaż

Działka Lednica Górna 3 003.00m2

budowlana · 3 003.00 m2 Działka na sprzedaż Lednica Górna

brak oceny

598 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

199 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Lednica Górna 3 003.00m2

Lednica Górna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łazany 19 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łazany 19 900.00m2

budowlana · 19 900.00 m2 Działka na sprzedaż Łazany

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

48 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Łazany 19 900.00m2

Łazany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjBhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jerzmanowice 4 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jerzmanowice 4 400.00m2

rolna · 4 400.00 m2 Działka na sprzedaż Jerzmanowice

brak oceny

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

50 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Jerzmanowice 4 400.00m2

Jerzmanowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jerzmanowice 2 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jerzmanowice 2 900.00m2

inna · 2 900.00 m2 Działka na sprzedaż Jerzmanowice

brak oceny

725 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Jerzmanowice 2 900.00m2

Jerzmanowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jerzmanowice 1 071.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jerzmanowice 1 071.00m2

· 1 071.00 m2 Działka na sprzedaż Jerzmanowice

brak oceny

15 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Jerzmanowice 1 071.00m2

Jerzmanowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kłokoczyn 3 058.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kłokoczyn 3 058.00m2

budowlana · 3 058.00 m2 Działka na sprzedaż Kłokoczyn

brak oceny

388 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

127 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kłokoczyn 3 058.00m2

Kłokoczyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jerzmanowice 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jerzmanowice 700.00m2

budowlana · 700.00 m2 Działka na sprzedaż Jerzmanowice

brak oceny

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

314 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Jerzmanowice 700.00m2

Jerzmanowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy