zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Małopolskie, - Strona 5

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Działka Kraków 1 650.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 1 650.00m2

Dębniki/Tyniec, ul. Podgórki Tynieckie budowlana · 1 650.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

788 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 1 650.00m2
Podgórki Tynieckie
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rząska 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rząska 800.00m2

ul. Półkole budowlana · 800.00 m2 Działka na sprzedaż Rząska

brak oceny

290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

363 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Rząska 800.00m2
Półkole
Rząska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gaj 785.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gaj 785.00m2

ul. Gilówka budowlana · 785.00 m2 Działka na sprzedaż Gaj

brak oceny

495 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

631 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Gaj 785.00m2
Gilówka
Gaj,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDdkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dobra 1 663.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dobra 1 663.00m2

budowlana · 1 663.00 m2 Działka na sprzedaż Dobra

brak oceny

159 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

96 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Dobra 1 663.00m2

Dobra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Żegocina 1 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Żegocina 1 600.00m2

budowlana · 1 600.00 m2 Działka na sprzedaż Żegocina

brak oceny

99 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

62 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Żegocina 1 600.00m2

Żegocina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kaszów 4 642.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kaszów 4 642.00m2

· 4 642.00 m2 Działka na sprzedaż Kaszów

brak oceny

2 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

603 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Kaszów 4 642.00m2

Kaszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDc4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pcim 1 427.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pcim 1 427.00m2

budowlana · 1 427.00 m2 Działka na sprzedaż Pcim

brak oceny

140 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

98 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Pcim 1 427.00m2

Pcim,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wołowice 2 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wołowice 2 500.00m2

budowlana · 2 500.00 m2 Działka na sprzedaż Wołowice

brak oceny

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wołowice 2 500.00m2

Wołowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pcim 1 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pcim 1 600.00m2

budowlana · 1 600.00 m2 Działka na sprzedaż Pcim

brak oceny

192 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

120 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Pcim 1 600.00m2

Pcim,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowa Wieś 6 004.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowa Wieś 6 004.00m2

· 6 004.00 m2 Działka na sprzedaż Nowa Wieś

brak oceny

129 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Nowa Wieś 6 004.00m2

Nowa Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Morawica 3 858.00m2, działka na sprzedaż

Działka Morawica 3 858.00m2

budowlana · 3 858.00 m2 Działka na sprzedaż Morawica

brak oceny

1 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

389 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Morawica 3 858.00m2

Morawica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Klimontów 5 013.00m2, działka na sprzedaż

Działka Klimontów 5 013.00m2

budowlana · 5 013.00 m2 Działka na sprzedaż Klimontów

brak oceny

400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

80 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Klimontów 5 013.00m2

Klimontów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Maszków 11 129.00m2, działka na sprzedaż

Działka Maszków 11 129.00m2

inwestycyjna · 11 129.00 m2 Działka na sprzedaż Maszków

brak oceny

2 700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

243 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Maszków 11 129.00m2

Maszków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Grajów 1 145.00m2, działka na sprzedaż

Działka Grajów 1 145.00m2

budowlana · 1 145.00 m2 Działka na sprzedaż Grajów

brak oceny

245 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

214 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Grajów 1 145.00m2

Grajów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Grajów 1 145.00m2, działka na sprzedaż

Działka Grajów 1 145.00m2

budowlana · 1 145.00 m2 Działka na sprzedaż Grajów

brak oceny

204 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

178 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Grajów 1 145.00m2

Grajów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Grajów 1 145.00m2, działka na sprzedaż

Działka Grajów 1 145.00m2

budowlana · 1 145.00 m2 Działka na sprzedaż Grajów

brak oceny

168 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

147 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Grajów 1 145.00m2

Grajów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Grajów 1 145.00m2, działka na sprzedaż

Działka Grajów 1 145.00m2

budowlana · 1 145.00 m2 Działka na sprzedaż Grajów

brak oceny

245 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

214 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Grajów 1 145.00m2

Grajów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 1 754.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 1 754.00m2

Nowa Huta/Mogiła, ul. Klasztorna budowlana · 1 754.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

969 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Działka Kraków 1 754.00m2
Klasztorna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 1 004.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 1 004.00m2

Wzgórza Krzesławickie/Łuczanowice, ul. ks. K. Figlewicza budowlana · 1 004.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

298 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

297 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 1 004.00m2
ks. K. Figlewicza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wola Radziszowska 5 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wola Radziszowska 5 200.00m2

budowlana · 5 200.00 m2 Działka na sprzedaż Wola Radziszowska

brak oceny

670 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

129 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wola Radziszowska 5 200.00m2

Wola Radziszowska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 667.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 667.00m2

Dębniki/Skotniki budowlana · 667.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

620 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

930 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 667.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jeziorzany 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jeziorzany 900.00m2

budowlana · 900.00 m2 Działka na sprzedaż Jeziorzany

brak oceny

225 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Jeziorzany 900.00m2

Jeziorzany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rawałowice 22 406.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rawałowice 22 406.00m2

budowlana · 22 406.00 m2 Działka na sprzedaż Rawałowice

brak oceny

998 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

45 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Rawałowice 22 406.00m2

Rawałowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Krzyszkowice 1 689.00m2, działka na sprzedaż

Działka Krzyszkowice 1 689.00m2

budowlana · 1 689.00 m2 Działka na sprzedaż Krzyszkowice

brak oceny

230 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

136 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Krzyszkowice 1 689.00m2

Krzyszkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy