zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Dolnośląskie, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Dolnośląskie

Sortuj:
Działka Kąty Wrocławskie 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kąty Wrocławskie 3 000.00m2

budowlana · 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Kąty Wrocławskie

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kąty Wrocławskie 3 000.00m2

Kąty Wrocławskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Komorów 2 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Komorów 2 800.00m2

· 2 800.00 m2 Działka na sprzedaż Komorów

brak oceny

164 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

59 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Komorów 2 800.00m2

Komorów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zawada 2 162.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zawada 2 162.00m2

· 2 162.00 m2 Działka na sprzedaż Zawada

brak oceny

192 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

89 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Zawada 2 162.00m2

Zawada,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowy Dwór 1 120.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowy Dwór 1 120.00m2

· 1 120.00 m2 Działka na sprzedaż Nowy Dwór

brak oceny

112 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Nowy Dwór 1 120.00m2

Nowy Dwór,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Głuszyca 1 519.00m2, działka na sprzedaż

Działka Głuszyca 1 519.00m2

budowlana · 1 519.00 m2 Działka na sprzedaż Głuszyca

9.99

145 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

95 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Głuszyca 1 519.00m2

Głuszyca,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzk4LzAxYjM5ODA5XzA2LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gorzanów 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gorzanów 3 000.00m2

rolna · 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Gorzanów

brak oceny

69 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gorzanów 3 000.00m2

Gorzanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Stoszyce 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Stoszyce 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Stoszyce

brak oceny

305 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

305 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Stoszyce 1 000.00m2

Stoszyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYmYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bojanice 2 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bojanice 2 300.00m2

budowlana · 2 300.00 m2 Działka na sprzedaż Bojanice

9.99

230 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bojanice 2 300.00m2

Bojanice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzczLzAxYjc3MzE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niedźwiedzica 2 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niedźwiedzica 2 400.00m2

budowlana · 2 400.00 m2 Działka na sprzedaż Niedźwiedzica

9.99

195 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

81 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Niedźwiedzica 2 400.00m2

Niedźwiedzica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzUzLzAxYjg1M2E0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Walim 1 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Walim 1 200.00m2

budowlana · 1 200.00 m2 Działka na sprzedaż Walim

9.99

180 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Walim 1 200.00m2

Walim,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzBkLzAxYjIwZDM0XzA5LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Głuszyca 1 341.00m2, działka na sprzedaż

Działka Głuszyca 1 341.00m2

· 1 341.00 m2 Działka na sprzedaż Głuszyca

9.99

162 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

121 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Głuszyca 1 341.00m2

Głuszyca,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzBmLzAxYjMwZmMzXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jankowice 1 044.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jankowice 1 044.00m2

budowlana · 1 044.00 m2 Działka na sprzedaż Jankowice

brak oceny

230 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

220 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Jankowice 1 044.00m2

Jankowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODBiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jawor 222 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jawor 222 000.00m2

budowlana · 222 000.00 m2 Działka na sprzedaż Jawor

9.99

33 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Jawor 222 000.00m2

Jawor,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2MzLzAxYjhjMzY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bystre 909.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bystre 909.00m2

budowlana · 909.00 m2 Działka na sprzedaż Bystre

9.99

319 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

351 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Bystre 909.00m2

Bystre,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2ViLzAxYjdlYmNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Legnica 62 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Legnica 62 500.00m2

budowlana · 62 500.00 m2 Działka na sprzedaż Legnica

9.99

9 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

146 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Legnica 62 500.00m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2Y4LzAxYjdmODQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bielany Wrocławskie 5 063.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bielany Wrocławskie 5 063.00m2

inna · 5 063.00 m2 Działka na sprzedaż Bielany Wrocławskie

9.99

3 690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

729 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Bielany Wrocławskie 5 063.00m2

Bielany Wrocławskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzYyLzAxYjg2MmIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rzeszotary 1 480.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rzeszotary 1 480.00m2

budowlana · 1 480.00 m2 Działka na sprzedaż Rzeszotary

9.99

154 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

104 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Rzeszotary 1 480.00m2

Rzeszotary,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzYyLzAxYjg2MmIxXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szklarska Poręba 1 073.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szklarska Poręba 1 073.00m2

budowlana · 1 073.00 m2 Działka na sprzedaż Szklarska Poręba

9.99

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

651 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Szklarska Poręba 1 073.00m2

Szklarska Poręba,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2UxLzAxYjVlMWIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kunice 2 503.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kunice 2 503.00m2

budowlana · 2 503.00 m2 Działka na sprzedaż Kunice

9.99

315 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

126 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kunice 2 503.00m2

Kunice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzZiLzAxYjU2YjE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Legnica 4 392.00m2, działka na sprzedaż

Działka Legnica 4 392.00m2

inwestycyjna · 4 392.00 m2 Działka na sprzedaż Legnica

9.99

2 049 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

467 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Legnica 4 392.00m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzlmLzAxYjY5ZjNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Legnica 7 070.00m2, działka na sprzedaż

Działka Legnica 7 070.00m2

inwestycyjna · 7 070.00 m2 Działka na sprzedaż Legnica

9.99

3 749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

530 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Legnica 7 070.00m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzU5LzAxYjM1OWM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Spalona 1 172.00m2, działka na sprzedaż

Działka Spalona 1 172.00m2

· 1 172.00 m2 Działka na sprzedaż Spalona

9.99

430 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

367 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Spalona 1 172.00m2

Spalona,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2NhLzAxYjRjYWQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Składowice 5 199.00m2, działka na sprzedaż

Działka Składowice 5 199.00m2

budowlana · 5 199.00 m2 Działka na sprzedaż Składowice

9.99

360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

69 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Składowice 5 199.00m2

Składowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E4L2E0LzAxYThhNDM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Spalona 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Spalona 3 000.00m2

budowlana · 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Spalona

9.99

800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

267 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Spalona 3 000.00m2

Spalona,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IwLzEyLzAxYjAxMjcxXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy