zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Warszawa, - Strona 10

Mieszkania na sprzedaż > Mazowieckie > M. st. Warszawa > Warszawa

Sortuj:
Mieszkanie Warszawa 56.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 56.50m2

Białołęka, ul. Aluzyjna 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 56.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

879 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 558 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 56.50m2
Aluzyjna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzhmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 159.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 159.00m2

Mokotów, ul. Ksawerów 4 pokoje· piętro: 1 z 3 · 159.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

4 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

27 044 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 159.00m2
Ksawerów
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 127.64m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 127.64m2

Wilanów, ul. Kosiarzy 4 pokoje· piętro: 1 z 5 · 127.64 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 559 192 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 216 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 127.64m2
Kosiarzy
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QxLzAxYjlkMTg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 57.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 57.50m2

Wola, ul. Pereca 3 pokoje· piętro: 6 z 15 · 57.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

920 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 57.50m2
Pereca
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI1LzAxYmEyNWY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 95.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 95.60m2

Praga Południe/Gocław, ul. W. Umińskiego 4 pokoje· piętro: 5 z 12 · 95.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 260 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 180 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 95.60m2
W. Umińskiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YTg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 56.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 56.10m2

Mokotów/Ksawerów, ul. Ksawerów 2 pokoje· piętro: 7 z 11 · 56.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 229 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 907 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 56.10m2
Ksawerów
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YTg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 60.00m2

Ursynów, ul. Związku Walki Młodych 4 pokoje· piętro: 3 z 3 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

779 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 983 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 60.00m2
Związku Walki Młodych
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIwLzAxYmEyMGNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 46.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 46.00m2

Białołęka, ul. Modlińska 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 46.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

760 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 522 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 46.00m2
Modlińska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 131.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 131.00m2

Śródmieście, ul. Elektryczna 4 pokoje· piętro: 6 z 6 · 131.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

8 740 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

66 718 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 131.00m2
Elektryczna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 62.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 62.00m2

Bemowo, ul. K. Wyki 3 pokoje· piętro: 3 z 9 · 62.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

867 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 984 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 62.00m2
K. Wyki
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 187.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 187.00m2

Praga Południe 5 pokoi· piętro: 9 z 9 · 187.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

5 655 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

30 241 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 187.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA2LzAxYmEwNjllXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 115.41m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 115.41m2

5 pokoi· piętro: parter · 115.41 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 475 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 781 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 115.41m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE2LzAxYmExNjg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 41.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 41.20m2

0 pokoje· piętro: 3 z 5 · 41.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

851 934 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 678 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 41.20m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2RjLzAxYjhkYzJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 43.66m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 43.66m2

0 pokoje· piętro: 2 z 5 · 43.66 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

898 523 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 580 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 43.66m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2RjLzAxYjhkYzI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 69.49m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 69.49m2

0 pokoje· piętro: 4 z 5 · 69.49 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 438 617 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 703 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 69.49m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2RjLzAxYjhkYzI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 77.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 77.00m2

0 pokoje· piętro: 17 z 44 · 77.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

3 840 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

49 870 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 77.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0ODlmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 29.66m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 29.66m2

0 pokoje· piętro: 3 z 5 · 29.66 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

627 843 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 168 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 29.66m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2IzLzAxYjliMzNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 72.52m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 72.52m2

0 pokoje· piętro: 1 z 5 · 72.52 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 467 587 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 237 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 72.52m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2IzLzAxYjliMzNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 57.64m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 57.64m2

0 pokoje· piętro: 1 z 5 · 57.64 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 194 704 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 727 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 57.64m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2IzLzAxYjliMzNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 41.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 41.50m2

0 pokoje· piętro: 2 z 5 · 41.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

856 104 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 629 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 41.50m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 30.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 30.00m2

Mokotów/Stary Mokotów, al. Niepodległości 1 pokoje· piętro: 5 z 7 · 30.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

530 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 30.00m2
Niepodległości
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0ODkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 78.58m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 78.58m2

5 pokoi· piętro: 3 z 4 · 78.58 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 099 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 998 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 78.58m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0N2VmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 67.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 67.00m2

Mokotów, ul. Puławska 3 pokoje· piętro: 10 z 10 · 67.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

959 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 313 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 67.00m2
Puławska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjA1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 84.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 84.00m2

Praga Południe, ul. Wiatraczna 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 84.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

954 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 357 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 84.00m2
Wiatraczna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0N2MwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy