zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Warszawa, - Strona 12

Mieszkania na sprzedaż > Mazowieckie > M. st. Warszawa > Warszawa

Sortuj:
Mieszkanie Warszawa 57.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 57.00m2

Mokotów/Sadyba, ul. Bernardyńska 3 pokoje· piętro: 4 z 12 · 57.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

815 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 298 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 57.00m2
Bernardyńska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBjLzAxYmEwYzc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 44.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 44.00m2

Mokotów, ul. Domaniewska 2 pokoje· piętro: 10 z 11 · 44.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 295 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 44.00m2
Domaniewska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBmLzAxYmEwZjVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 95.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 95.00m2

Bemowo/Chrzanów, ul. Batalionów Chłopskich 4 pokoje· piętro: 2 z 4 · 95.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 421 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 95.00m2
Batalionów Chłopskich
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNTFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 35.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 35.90m2

Mokotów, ul. Dolna 1 pokoje· piętro: 1 z 3 · 35.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

659 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 357 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 35.90m2
Dolna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAwLzAxYmEwMDFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 49.64m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 49.64m2

Żoliborz/Sady Żoliborskie, ul. Z. Krasińskiego 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 49.64 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 002 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 49.64m2
Z. Krasińskiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAwLzAxYmEwMDI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 46.68m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 46.68m2

Żoliborz/Sady Żoliborskie, ul. Z. Krasińskiego 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 46.68 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 920 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 46.68m2
Z. Krasińskiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAwLzAxYmEwMDI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 91.08m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 91.08m2

Mokotów/Służewiec, ul. Bokserska 4 pokoje· piętro: 2 z 6 · 91.08 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 449 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 909 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 91.08m2
Bokserska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE2LzAxYmExNjJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 23.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 23.00m2

Praga Północ/Stara Praga, ul. Mała 1 pokoje· piętro: 3 z 4 · 23.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 913 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 23.00m2
Mała
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YyLzAxYjlmMjZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 22.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 22.40m2

Targówek/Zacisze, ul. Kolejarska 1 pokoje· piętro: 2 z 2 · 22.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

319 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 241 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 22.40m2
Kolejarska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZkLzAxYjlmZGQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 67.11m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 67.11m2

Wilanów, al. Rzeczypospolitej 4 pokoje· piętro: 2 z 3 · 67.11 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 228 113 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 67.11m2
Rzeczypospolitej
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U1LzAxYjllNWU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 55.13m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 55.13m2

Wilanów, al. Rzeczypospolitej 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 55.13 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 064 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 55.13m2
Rzeczypospolitej
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U2LzAxYjllNjhmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 48.61m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 48.61m2

Śródmieście/Solec, ul. Górnośląska 2 pokoje· piętro: 4 z 16 · 48.61 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

955 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 656 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 48.61m2
Górnośląska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U4LzAxYjllODE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 32.64m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 32.64m2

Mokotów, ul. Komputerowa 2 pokoje· piętro: 1 z 7 · 32.64 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

749 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 978 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 32.64m2
Komputerowa
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RiLzAxYjlkYjI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 36.11m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 36.11m2

Ochota/Stara Ochota, ul. Szczęśliwicka 2 pokoje· piętro: 4 z 12 · 36.11 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

613 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 36.11m2
Szczęśliwicka
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UwLzAxYjllMDhhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 54.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 54.50m2

Wola/Koło, ul. Astronomów 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 54.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

844 689 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 499 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 54.50m2
Astronomów
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UwLzAxYjllMDhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 67.58m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 67.58m2

Ursus/Czechowice, ul. S. Bodycha 3 pokoje· piętro: 3 z 5 · 67.58 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

837 992 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 67.58m2
S. Bodycha
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UwLzAxYjllMDg1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 84.03m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 84.03m2

Ursus/Czechowice, ul. S. Bodycha 4 pokoje· piętro: 2 z 5 · 84.03 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 025 166 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 84.03m2
S. Bodycha
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UwLzAxYjllMDg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 67.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 67.60m2

Wola/Odolany, ul. Jana Kazimierza 3 pokoje· piętro: 5 z 7 · 67.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 723 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 488 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 67.60m2
Jana Kazimierza
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2M0LzAxYjljNDM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 56.72m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 56.72m2

Bielany, ul. Kwitnąca 2 pokoje· piętro: 7 z 15 · 56.72 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

678 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 953 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 56.72m2
Kwitnąca
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JkLzAxYjliZGU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 47.16m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 47.16m2

Ursus/Skorosze, ul. Dzieci Warszawy 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 47.16 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

629 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 338 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 47.16m2
Dzieci Warszawy
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EyLzAxYjlhMjVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 87.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 87.00m2

Mokotów, ul. Wołoska 3 pokoje· piętro: 2 z 8 · 87.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

2 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

27 586 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 87.00m2
Wołoska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FiLzAxYjlhYjJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 156.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 156.00m2

Bielany, ul. Kolektorska 5 pokoi· piętro: 2 z 4 · 156.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

3 276 880 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 006 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 156.00m2
Kolektorska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg1LzAxYjk4NWViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 35.07m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 35.07m2

Śródmieście/Powiśle, ul. Fabryczna 2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 35.07 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

745 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 243 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 35.07m2
Fabryczna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg3LzAxYjk4N2UxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 47.67m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 47.67m2

Praga Południe/Saska Kępa, al. Stanów Zjednoczonych 2 pokoje· piętro: 1 z 10 · 47.67 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

847 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 768 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 47.67m2
Stanów Zjednoczonych
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg5LzAxYjk4OTc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy