zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Mazowieckie > Grodziski > Grodzisk Mazowiecki

Sortuj:
Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki 52.05m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki 52.05m2

2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 52.05 m2 Mieszkanie na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki

brak oceny

725 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 929 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki 52.05m2

Grodzisk Mazowiecki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki 54.26m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki 54.26m2

2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 54.26 m2 Mieszkanie na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki

brak oceny

720 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 269 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki 54.26m2

Grodzisk Mazowiecki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2I0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki 46.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki 46.90m2

ul. 11 Listopada 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 46.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki

9.99

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 580 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki 46.90m2
11 Listopada
Grodzisk Mazowiecki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBjLzAxYmEwYzc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki 79.46m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki 79.46m2

4 pokoje· piętro: parter · 79.46 m2 Mieszkanie na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki

9.99

999 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 584 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki 79.46m2

Grodzisk Mazowiecki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZkLzAxYjlmZDhlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki 81.22m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki 81.22m2

4 pokoje· piętro: 2 z 6 · 81.22 m2 Mieszkanie na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki

9.99

934 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki 81.22m2

Grodzisk Mazowiecki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzL2M0LzAxYjNjNDg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki 74.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki 74.00m2

ul. H. Sienkiewicza 4 pokoje· piętro: 2 z 10 · 74.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki

9.99

555 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki 74.00m2
H. Sienkiewicza
Grodzisk Mazowiecki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FmLzRlLzAxYWY0ZWFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki.
W Grodzisku Mazowieckim dostępnych jest 7 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 46.90 m2 do 82.00 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Grodzisku Mazowieckim wynoszą od 555000 zł do 999900 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Grodzisku Mazowieckim od 7500 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 13929 za m2.

Deweloperzy