zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Warszawa, Białołęka - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Mazowieckie > M. st. Warszawa > Warszawa

Sortuj:
Mieszkanie Warszawa 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 52.00m2

Białołęka, ul. A. Fleminga 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

819 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 750 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 52.00m2
A. Fleminga
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIxLzAxYmEyMTJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 50.00m2

Białołęka, ul. Aluzyjna 2 pokoje· piętro: 2 z 7 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

598 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 960 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 50.00m2
Aluzyjna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OTllXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 63.47m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 63.47m2

Białołęka, ul. J. Mehoffera 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 63.47 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 087 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 126 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 63.47m2
J. Mehoffera
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 64.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 64.38m2

Białołęka/Szamocin, ul. Płochocińska 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 64.38 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

739 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 479 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 64.38m2
Płochocińska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 42.05m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 42.05m2

Białołęka/Nowodwory, ul. Sprawna 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 42.05 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

625 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 863 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 42.05m2
Sprawna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 53.82m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 53.82m2

Białołęka, ul. Kaliny 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 53.82 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

27 685 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 53.82m2
Kaliny
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOWRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 56.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 56.00m2

Białołęka, ul. A. Kamińskiego 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 56.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 393 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 56.00m2
A. Kamińskiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 56.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 56.50m2

Białołęka, ul. Aluzyjna 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 56.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

879 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 558 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 56.50m2
Aluzyjna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzhmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 46.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 46.00m2

Białołęka, ul. Modlińska 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 46.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

760 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 522 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 46.00m2
Modlińska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 36.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 36.00m2

Białołęka, ul. Głębocka 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 36.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

755 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 972 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 36.00m2
Głębocka
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 37.52m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 37.52m2

Białołęka 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 37.52 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

619 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 498 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 37.52m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RiLzAxYjlkYjIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 56.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 56.00m2

Białołęka/Tarchomin, ul. Poetów 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 56.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 393 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 56.00m2
Poetów
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOWQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 121.27m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 121.27m2

Białołęka/Nowodwory, ul. Chęcińska 5 pokoi· piętro: parter z 3 · 121.27 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 340 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 050 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 121.27m2
Chęcińska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzU1LzAxYjk1NWNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 121.27m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 121.27m2

9.99

1 212 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 994 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 121.27m2
Chęcińska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzU1LzAxYjk1NWNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 104.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 104.00m2

Białołęka, ul. Odkryta 4 pokoje· piętro: parter z 4 · 104.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 352 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 104.00m2
Odkryta
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 46.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 46.50m2

Białołęka 2 pokoje· piętro: parter z 1 · 46.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 183 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 46.50m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 58.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 58.32m2

Białołęka 4 pokoje· piętro: 2 z 5 · 58.32 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

920 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 775 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 58.32m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYWNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 160.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 160.00m2

Białołęka 5 pokoi· piętro: 1 z 2 · 160.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 820 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 375 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 160.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ4LzAxYjk0OGJhXzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 47.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 47.40m2

Białołęka 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 47.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

659 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 903 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 47.40m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzdmLzAxYjg3ZjAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 34.73m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 34.73m2

Białołęka 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 34.73 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

541 788 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 34.73m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2U0LzAxYjVlNGNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 66.47m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 66.47m2

Białołęka 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 66.47 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 065 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 022 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 66.47m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzI4LzAxYjQyOGViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 63.93m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 63.93m2

Białołęka 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 63.93 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

772 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 076 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 63.93m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzL2ZmLzAxYjNmZjAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 28.61m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 28.61m2

Białołęka 1 pokoje· piętro: 2 z 2 · 28.61 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

440 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 379 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 28.61m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzL2Y2LzAxYjNmNjNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 57.01m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 57.01m2

Białołęka 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 57.01 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

714 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 524 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 57.01m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzJlLzAxYjMyZWI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Białołęka
Białołęka to dzielnica, która jest odpowiednim miejscem na kupno mieszkania nie tylko dla młodych osób, ale również dla ludzi w wieku średnim i wyższym. Zielone okolice zapewniają mieszkańcom ucieczkę od pędzącego miasta oraz pozwalają na chwilę relaksu. Średnia cena mieszkania w dzielnicy Białołęka to około 6400 zł za mkw.

W Warszawie dostępnych jest 620 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 17.00 m2 do 347.00 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Warszawie wynoszą od 110400 zł do 24500000 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Warszawie od 2210 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 120098 za m2.

Deweloperzy