zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wola - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Mazowieckie > M. st. Warszawa > Warszawa

Sortuj:
Mieszkanie Warszawa 50.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 50.50m2

Wola/Odolany, ul. Jana Kazimierza 3 pokoje· piętro: 2 z 10 · 50.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 085 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 485 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 50.50m2
Jana Kazimierza
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 62.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 62.90m2

Wola/Odolany, ul. M. Kasprzaka 3 pokoje· piętro: 9 z 11 · 62.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 682 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 741 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 62.90m2
M. Kasprzaka
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 48.44m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 48.44m2

Wola/Odolany, ul. Grabowska 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 48.44 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 495 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 48.44m2
Grabowska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 35.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 35.00m2

Wola/Młynów, ul. Górczewska 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 35.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

645 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 429 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 35.00m2
Górczewska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 28.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 28.50m2

Wola 1 pokoje· piętro: 4 z 7 · 28.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

695 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 386 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 28.50m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIxLzAxYmEyMTZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 38.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 38.50m2

Wola 2 pokoje· piętro: 1 z 9 · 38.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 410 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

36 623 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 38.50m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 81.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 81.00m2

Wola 3 pokoje· piętro: 6 z 28 · 81.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

2 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

36 914 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 81.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM1LzAxYjkzNTBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 55.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 55.00m2

Wola 3 pokoje· piętro: 6 z 7 · 55.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 280 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 273 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 55.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZmYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 50.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 50.10m2

Wola, ul. Leonarda 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 50.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 946 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 50.10m2
Leonarda
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 64.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 64.30m2

Wola/Odolany, ul. Jana Kazimierza 3 pokoje· piętro: 4 z 6 · 64.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 530 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 795 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 64.30m2
Jana Kazimierza
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2M0LzAxYjljNDNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 87.31m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 87.31m2

Wola/Ulrychów, ul. Mroczna 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 87.31 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 135 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 87.31m2
Mroczna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 72.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 72.00m2

Wola, ul. Kacza 3 pokoje· piętro: 4 z 8 · 72.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 483 100 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 599 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 72.00m2
Kacza
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 49.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 49.00m2

Wola, ul. Wolska 2 pokoje· piętro: 5 z 5 · 49.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 347 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 49.00m2
Wolska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 43.05m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 43.05m2

Wola/Czyste, ul. M. Kasprzaka 2 pokoje· piętro: 11 z 11 · 43.05 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

945 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 972 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 43.05m2
M. Kasprzaka
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 67.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 67.00m2

Wola/Odolany, ul. Jana Kazimierza 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 67.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 388 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 67.00m2
Jana Kazimierza
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 45.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 45.60m2

Wola/Nowolipki, ul. Aleja "Solidarności" 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 45.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

779 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 083 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 45.60m2
Aleja "Solidarności"
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 57.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 57.50m2

Wola, ul. Pereca 3 pokoje· piętro: 6 z 15 · 57.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

920 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 57.50m2
Pereca
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI1LzAxYmEyNWY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 39.71m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 39.71m2

Wola, ul. Działdowska 2 pokoje· piętro: 2 z 5 · 39.71 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

794 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 995 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 39.71m2
Działdowska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 59.21m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 59.21m2

Wola, ul. T. Krępowieckiego 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 59.21 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 578 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 59.21m2
T. Krępowieckiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzOGE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 54.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 54.50m2

Wola/Koło, ul. Astronomów 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 54.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

844 689 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 499 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 54.50m2
Astronomów
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UwLzAxYjllMDhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 67.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 67.60m2

Wola/Odolany, ul. Jana Kazimierza 3 pokoje· piętro: 5 z 7 · 67.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 723 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 488 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 67.60m2
Jana Kazimierza
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2M0LzAxYjljNDM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 98.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 98.00m2

Wola/Odolany, ul. M. Kasprzaka 4 pokoje· piętro: 12 z 12 · 98.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 940 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

30 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 98.00m2
M. Kasprzaka
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOTNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 46.03m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 46.03m2

Wola/Czyste, ul. Prosta 2 pokoje· piętro: 6 z 10 · 46.03 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 794 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

38 975 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 46.03m2
Prosta
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhkLzAxYjk4ZDI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 71.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 71.00m2

Wola/Czyste, ul. Prosta 3 pokoje· piętro: 6 z 10 · 71.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

2 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

37 324 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 71.00m2
Prosta
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhkLzAxYjk4ZDJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Wola
W Warszawie ceny nowych mieszkań na sprzedaż, zarówno z rynku pierwotnego, jak i rynku wtórnego są najwyższe w stosunku do pozostałych części kraju. W stolicy można zauważyć wśród inwestorów rosnące zainteresowanie zakupem mieszkań pod inwestycję, jaką są apartamenty na wynajem. Bardzo dużą popularnością cieszą się mieszkania i apartamenty w atrakcyjnych lokalizacjach blisko centrum. Warszawa znalazła się również na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o limity cen za metr kwadratowy w programie MDM.

W Warszawie dostępnych jest 620 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 17.00 m2 do 347.00 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Warszawie wynoszą od 110400 zł do 24500000 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Warszawie od 2210 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 120098 za m2.

Deweloperzy