zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Mazowieckie > M. st. Warszawa > Warszawa

Sortuj:
Mieszkanie Warszawa 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 38.00m2

Włochy/Okęcie, ul. Astronautów 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

529 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 921 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 38.00m2
Astronautów
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 62.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 62.00m2

Włochy, ul. ks. J. Chrościckiego 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 62.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 113 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 62.00m2
ks. J. Chrościckiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 32.11m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 32.11m2

Włochy/Stare Włochy 1 pokoje· piętro: 2 z 4 · 32.11 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 260 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 32.11m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 48.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 48.50m2

Włochy, ul. Strubiczów 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 48.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

720 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 845 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 48.50m2
Strubiczów
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNTFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 48.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 48.50m2

Włochy, ul. Lechicka 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 48.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

675 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 918 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 48.50m2
Lechicka
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 24.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 24.00m2

Włochy, ul. Jerozolimskie 1 pokoje· piętro: 2 z 4 · 24.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

419 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 458 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 24.00m2
Jerozolimskie
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJlLzAxYmEyZTA2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 37.26m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 37.26m2

Włochy, ul. Jerozolimskie 2 pokoje· piętro: 2 z 5 · 37.26 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 666 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 37.26m2
Jerozolimskie
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 34.22m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 34.22m2

Włochy 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 34.22 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

683 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 988 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 34.22m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 59.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 59.50m2

Włochy/Salomea, ul. Jutrzenki 3 pokoje· piętro: 1 z 5 · 59.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

980 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 471 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 59.50m2
Jutrzenki
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA4LzAxYmEwODVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 37.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 37.50m2

Włochy/Wiktoryn, ul. Jerozolimskie 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 37.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

749 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 997 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 37.50m2
Jerozolimskie
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ4LzAxYjk0ODJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 1 892.03m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 1 892.03m2

Włochy, ul. Techników 58 pokoi· piętro: parter z 4 · 1 892.03 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

17 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 985 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 1 892.03m2
Techników
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUzLzAxYjQ1MzQ4XzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 28.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 28.00m2

Włochy 1 pokoje· piętro: 1 z 3 · 28.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 28.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UzLzAxYjllMzg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 123.66m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 123.66m2

Włochy 5 pokoi· piętro: 1 z 5 · 123.66 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 753 356 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 179 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 123.66m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2I0LzAxYjdiNDBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 54.61m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 54.61m2

Włochy 3 pokoje· piętro: 5 z 5 · 54.61 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 070 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 593 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 54.61m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2E1LzAxYjdhNWJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 100.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 100.00m2

Włochy 4 pokoje· piętro: 5 z 5 · 100.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 100.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzEzLzAxYjcxMzQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 89.44m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 89.44m2

Włochy 4 pokoje· piętro: 1 · 89.44 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 758 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 656 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 89.44m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2VjLzAxYjZlYzVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 47.00m2

Włochy 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

679 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 447 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 47.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2IyLzAxYjZiMjkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 17.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 17.00m2

Włochy/Wiktoryn 1 pokoje· piętro: 4 z 8 · 17.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

310 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 235 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 17.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FmLzBhLzAxYWYwYTVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Włochy
W Warszawie ceny nowych mieszkań na sprzedaż, zarówno z rynku pierwotnego, jak i rynku wtórnego są najwyższe w stosunku do pozostałych części kraju. W stolicy można zauważyć wśród inwestorów rosnące zainteresowanie zakupem mieszkań pod inwestycję, jaką są apartamenty na wynajem. Bardzo dużą popularnością cieszą się mieszkania i apartamenty w atrakcyjnych lokalizacjach blisko centrum. Warszawa znalazła się również na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o limity cen za metr kwadratowy w programie MDM.

W Warszawie dostępnych jest 620 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 17.00 m2 do 347.00 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Warszawie wynoszą od 110400 zł do 24500000 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Warszawie od 2210 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 120098 za m2.

Deweloperzy