zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bielany - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Mazowieckie > M. st. Warszawa > Warszawa

Sortuj:
Mieszkanie Warszawa 68.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 68.00m2

Bielany/Chomiczówka, ul. B. Głowackiego 4 pokoje· piętro: parter z 8 · 68.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 853 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 68.00m2
B. Głowackiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 60.00m2

Bielany/Chomiczówka, ul. Rodziny Połanieckich 3 pokoje· piętro: 5 z 8 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 650 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 60.00m2
Rodziny Połanieckich
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 47.00m2

Bielany/Wrzeciono, ul. Wrzeciono 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 128 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 47.00m2
Wrzeciono
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 56.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 56.00m2

Bielany/Piaski, ul. W. Broniewskiego 5 pokoi· piętro: parter z 10 · 56.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 679 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 56.00m2
W. Broniewskiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 80.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 80.00m2

Bielany/Wrzeciono, ul. Przy Agorze 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 80.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 988 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 80.00m2
Przy Agorze
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 70.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 70.00m2

Bielany/Chomiczówka, ul. W. Bogusławskiego 6 pokoi· piętro: 8 z 12 · 70.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 239 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 70.00m2
W. Bogusławskiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 134.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 134.00m2

Bielany 4 pokoje· piętro: 3 z 4 · 134.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

3 215 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 993 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 134.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 209.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 209.00m2

Bielany 5 pokoi· piętro: 3 z 6 · 209.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

3 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 209.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 134.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 134.00m2

brak oceny

3 215 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 993 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 134.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 27.02m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 27.02m2

Bielany/Słodowiec 1 pokoje· piętro: 3 z 10 · 27.02 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

529 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 578 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 27.02m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 38.00m2

Bielany 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

570 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 38.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 41.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 41.30m2

Bielany/Wrzeciono, ul. Marymoncka 2 pokoje· piętro: 8 z 10 · 41.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

720 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 433 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 41.30m2
Marymoncka
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0N2FkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 62.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 62.45m2

Bielany/Chomiczówka, ul. Renesansowa 2 pokoje· piętro: 1 z 8 · 62.45 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 124 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 998 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 62.45m2
Renesansowa
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOWRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 54.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 54.50m2

Bielany/Wawrzyszew, ul. W. Szekspira 3 pokoje· piętro: 8 z 10 · 54.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

869 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 945 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 54.50m2
W. Szekspira
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBmLzAxYmEwZjVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 56.72m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 56.72m2

Bielany, ul. Kwitnąca 2 pokoje· piętro: 7 z 15 · 56.72 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

678 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 953 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 56.72m2
Kwitnąca
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JkLzAxYjliZGU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 156.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 156.00m2

Bielany, ul. Kolektorska 5 pokoi· piętro: 2 z 4 · 156.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

3 276 880 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 006 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 156.00m2
Kolektorska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg1LzAxYjk4NWViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 95.68m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 95.68m2

Bielany, ul. Kolektorska 4 pokoje· piętro: parter z 3 · 95.68 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

2 104 960 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 95.68m2
Kolektorska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg1LzAxYjk4NWVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 209.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 209.00m2

9.99

4 197 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 081 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 209.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2U4LzAxYjhlOGE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 44.93m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 44.93m2

Bielany 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 44.93 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 079 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 015 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 44.93m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzQyLzAxYjY0MjlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 36.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 36.50m2

Bielany 2 pokoje· piętro: parter z 10 · 36.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

580 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 890 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 36.50m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzE3LzAxYjUxNzQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 45.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 45.38m2

Bielany 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 45.38 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

612 630 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 45.38m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2YyLzAxYjRmMmZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 43.58m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 43.58m2

Bielany 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 43.58 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

601 404 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 43.58m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2YyLzAxYjRmMmY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 79.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 79.00m2

Bielany, ul. Przy Agorze 3 pokoje· piętro: parter z 9 · 79.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 043 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 203 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 79.00m2
Przy Agorze
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FlL2ZkLzAxYWVmZDY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 42.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 42.00m2

Bielany 2 pokoje· piętro: 2 z 10 · 42.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

465 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 071 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 42.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E2LzU4LzAxYTY1OGJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Bielany
Bielany to dzielnica ciesząca się znakomitą renomą wśród mieszkańców Warszawy. Inwestorzy coraz chętniej decydują się na realizowanie projektów mieszkaniowych w tej dzielnicy. Świetnie zorganizowana komunikacja, bez problemu pozwala dostać się w każde miejsce Warszawy co znacząco ułatwia życie mieszkańcom. Średnia cena mieszkania na Bielanach to około 7700 zł za mkw.

W Warszawie dostępnych jest 620 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 17.00 m2 do 347.00 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Warszawie wynoszą od 110400 zł do 24500000 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Warszawie od 2210 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 120098 za m2.

Deweloperzy