zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Małopolskie, - Strona 15

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Działka Kraków 1 199.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 1 199.00m2

Nowa Huta budowlana · 1 199.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

395 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

329 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Kraków 1 199.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 1 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 1 200.00m2

Nowa Huta budowlana · 1 200.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

375 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

313 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Kraków 1 200.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 3 194.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 3 194.00m2

Nowa Huta budowlana · 3 194.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

545 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

171 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Kraków 3 194.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mników 2 555.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mników 2 555.00m2

budowlana · 2 555.00 m2 Działka na sprzedaż Mników

brak oceny

449 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

176 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Mników 2 555.00m2

Mników,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 4 714.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 4 714.00m2

budowlana · 4 714.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

1 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

422 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Kraków 4 714.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA1LzAxYmEwNWY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Podstolice 7 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Podstolice 7 800.00m2

budowlana · 7 800.00 m2 Działka na sprzedaż Podstolice

9.99

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

154 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Podstolice 7 800.00m2

Podstolice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YyLzAxYjlmMjA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Golkowice 3 690.00m2, działka na sprzedaż

Działka Golkowice 3 690.00m2

budowlana · 3 690.00 m2 Działka na sprzedaż Golkowice

brak oceny

595 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

161 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Golkowice 3 690.00m2

Golkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NDlmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Golkowice 4 040.00m2, działka na sprzedaż

Działka Golkowice 4 040.00m2

budowlana · 4 040.00 m2 Działka na sprzedaż Golkowice

brak oceny

595 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

147 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Golkowice 4 040.00m2

Golkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Lipnica Wielka 7 196.00m2, działka na sprzedaż

Działka Lipnica Wielka 7 196.00m2

budowlana · 7 196.00 m2 Działka na sprzedaż Lipnica Wielka

9.99

215 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

30 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Lipnica Wielka 7 196.00m2

Lipnica Wielka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzRjLzAxYjg0Yzg1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sidzina 1 781.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sidzina 1 781.00m2

budowlana · 1 781.00 m2 Działka na sprzedaż Sidzina

brak oceny

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

140 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Sidzina 1 781.00m2

Sidzina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0N2ZhXzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Lipnica Wielka 11 722.00m2, działka na sprzedaż

Działka Lipnica Wielka 11 722.00m2

leśna · 11 722.00 m2 Działka na sprzedaż Lipnica Wielka

9.99

99 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Lipnica Wielka 11 722.00m2

Lipnica Wielka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzRjLzAxYjg0Yzg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jordanów 1 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jordanów 1 900.00m2

budowlana · 1 900.00 m2 Działka na sprzedaż Jordanów

9.99

120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

63 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Jordanów 1 900.00m2

Jordanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzYxLzAxYjg2MTgwXzEzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łętownia 1 579.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łętownia 1 579.00m2

budowlana · 1 579.00 m2 Działka na sprzedaż Łętownia

9.99

135 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

86 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Łętownia 1 579.00m2

Łętownia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdhLzAxYjk3YWFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Krościenko nad Dunajcem 29 456.00m2, działka na sprzedaż

Działka Krościenko nad Dunajcem 29 456.00m2

budowlana · 29 456.00 m2 Działka na sprzedaż Krościenko nad Dunajcem

9.99

3 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

112 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Krościenko nad Dunajcem 29 456.00m2

Krościenko nad Dunajcem,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EzLzAxYjlhMzFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Krościenko nad Dunajcem 2 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Krościenko nad Dunajcem 2 000.00m2

budowlana · 2 000.00 m2 Działka na sprzedaż Krościenko nad Dunajcem

9.99

410 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

205 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Krościenko nad Dunajcem 2 000.00m2

Krościenko nad Dunajcem,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EzLzAxYjlhMzIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zawada 1 998.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zawada 1 998.00m2

budowlana · 1 998.00 m2 Działka na sprzedaż Zawada

brak oceny

480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

240 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zawada 1 998.00m2

Zawada,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mników 5 415.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mników 5 415.00m2

inna · 5 415.00 m2 Działka na sprzedaż Mników

brak oceny

2 175 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

402 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Mników 5 415.00m2

Mników,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzA4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rzeszotary 1 143.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rzeszotary 1 143.00m2

budowlana · 1 143.00 m2 Działka na sprzedaż Rzeszotary

brak oceny

189 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

165 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Rzeszotary 1 143.00m2

Rzeszotary,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sławkowice 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sławkowice 1 000.00m2

inna · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Sławkowice

brak oceny

145 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

145 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Sławkowice 1 000.00m2

Sławkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Książniczki 2 153.00m2, działka na sprzedaż

Działka Książniczki 2 153.00m2

budowlana · 2 153.00 m2 Działka na sprzedaż Książniczki

brak oceny

578 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

268 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Książniczki 2 153.00m2

Książniczki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Libertów 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Libertów 500.00m2

ul. Południowa budowlana · 500.00 m2 Działka na sprzedaż Libertów

brak oceny

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Libertów 500.00m2
Południowa
Libertów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Libertów 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Libertów 500.00m2

brak oceny

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Libertów 500.00m2
Południowa
Libertów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Cholerzyn 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Cholerzyn 800.00m2

budowlana · 800.00 m2 Działka na sprzedaż Cholerzyn

brak oceny

385 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

481 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Cholerzyn 800.00m2

Cholerzyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Cholerzyn 850.00m2, działka na sprzedaż

Działka Cholerzyn 850.00m2

budowlana · 850.00 m2 Działka na sprzedaż Cholerzyn

brak oceny

395 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

465 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Cholerzyn 850.00m2

Cholerzyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy