zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Małopolskie, - Strona 17

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Działka Wieliczka 8 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wieliczka 8 800.00m2

budowlana · 8 800.00 m2 Działka na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

239 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

27 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wieliczka 8 800.00m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Tokarnia 2 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Tokarnia 2 400.00m2

budowlana · 2 400.00 m2 Działka na sprzedaż Tokarnia

9.99

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

208 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Tokarnia 2 400.00m2

Tokarnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2UxLzAxYjhlMWQ2XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jankówka 30 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jankówka 30 000.00m2

budowlana · 30 000.00 m2 Działka na sprzedaż Jankówka

brak oceny

690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Jankówka 30 000.00m2

Jankówka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 1 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 1 400.00m2

Swoszowice/Wróblowice budowlana · 1 400.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

356 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 1 400.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kobylany 5 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kobylany 5 200.00m2

ul. Widokowa budowlana · 5 200.00 m2 Działka na sprzedaż Kobylany

9.99

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

287 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Działka Kobylany 5 200.00m2
Widokowa
Kobylany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAwLzAxYmEwMDY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kryspinów 20 395.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kryspinów 20 395.00m2

budowlana · 20 395.00 m2 Działka na sprzedaż Kryspinów

brak oceny

8 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

422 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kryspinów 20 395.00m2

Kryspinów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 802.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 802.00m2

budowlana · 802.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

brak oceny

320 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bibice 802.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 1 604.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 1 604.00m2

budowlana · 1 604.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

brak oceny

641 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bibice 1 604.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zaskale 764.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zaskale 764.00m2

budowlana · 764.00 m2 Działka na sprzedaż Zaskale

9.99

180 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

236 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Zaskale 764.00m2

Zaskale,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBjLzAxYmEwYzEwXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szaflary 4 357.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szaflary 4 357.00m2

rolna · 4 357.00 m2 Działka na sprzedaż Szaflary

brak oceny

125 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

29 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Szaflary 4 357.00m2

Szaflary,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTg3XzA3LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Ochotnica Dolna 2 350.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ochotnica Dolna 2 350.00m2

rekreacyjna · 2 350.00 m2 Działka na sprzedaż Ochotnica Dolna

9.99

109 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

46 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Ochotnica Dolna 2 350.00m2

Ochotnica Dolna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzZkLzAxYjM2ZDIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Siepraw 4 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Siepraw 4 500.00m2

budowlana · 4 500.00 m2 Działka na sprzedaż Siepraw

9.99

240 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

53 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Siepraw 4 500.00m2

Siepraw,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzdmLzAxYjU3ZmVkXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Biskupice 1 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Biskupice 1 200.00m2

· 1 200.00 m2 Działka na sprzedaż Biskupice

9.99

150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

125 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Biskupice 1 200.00m2

Biskupice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzMxLzAxYjUzMWUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Prandocin-Iły 6 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Prandocin-Iły 6 500.00m2

budowlana · 6 500.00 m2 Działka na sprzedaż Prandocin-Iły

9.99

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

138 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Prandocin-Iły 6 500.00m2

Prandocin-Iły,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzM4LzAxYjQzODQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wierzchowie 9 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wierzchowie 9 800.00m2

ul. Murownia budowlana · 9 800.00 m2 Działka na sprzedaż Wierzchowie

9.99

1 080 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

110 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Wierzchowie 9 800.00m2
Murownia
Wierzchowie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2UxLzAxYjVlMTk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Czerna 3 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Czerna 3 600.00m2

budowlana · 3 600.00 m2 Działka na sprzedaż Czerna

9.99

275 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

76 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Czerna 3 600.00m2

Czerna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2Q0LzAxYjdkNDI4XzE2LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 2 335.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 2 335.00m2

Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema inwestycyjna · 2 335.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

11 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 135 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Kraków 2 335.00m2
S. Lema
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3Lzk4LzAxYjc5OGNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rzepiennik Strzyżewski 5 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rzepiennik Strzyżewski 5 800.00m2

budowlana · 5 800.00 m2 Działka na sprzedaż Rzepiennik Strzyżewski

9.99

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

52 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Rzepiennik Strzyżewski 5 800.00m2

Rzepiennik Strzyżewski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2FlLzAxYjdhZWQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mników 5 904.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mników 5 904.00m2

budowlana · 5 904.00 m2 Działka na sprzedaż Mników

9.99

1 750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

296 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Mników 5 904.00m2

Mników,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2M1LzAxYjhjNWEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mników 5 904.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mników 5 904.00m2

budowlana · 5 904.00 m2 Działka na sprzedaż Mników

9.99

1 750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

296 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Mników 5 904.00m2

Mników,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2M1LzAxYjhjNWEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 3 538.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 3 538.00m2

Podgórze/Rybitwy, ul. Rączna budowlana · 3 538.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

2 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

820 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Kraków 3 538.00m2
Rączna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FkLzAxYjlhZDljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Cholerzyn 2 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Cholerzyn 2 500.00m2

budowlana · 2 500.00 m2 Działka na sprzedaż Cholerzyn

9.99

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

168 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Cholerzyn 2 500.00m2

Cholerzyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JjLzAxYjliYzUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Przesławice 6 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Przesławice 6 000.00m2

budowlana · 6 000.00 m2 Działka na sprzedaż Przesławice

9.99

375 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

63 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Przesławice 6 000.00m2

Przesławice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JjLzAxYjliYzUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Stróża 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Stróża 3 000.00m2

budowlana · 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Stróża

brak oceny

310 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

103 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Stróża 3 000.00m2

Stróża,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy