zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Małopolskie, - Strona 13

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Działka Pietrzejowice 17 720.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pietrzejowice 17 720.00m2

rolna · 17 720.00 m2 Działka na sprzedaż Pietrzejowice

9.99

325 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Pietrzejowice 17 720.00m2

Pietrzejowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RhLzAxYjlkYWE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Miechów 7 602.00m2, działka na sprzedaż

Działka Miechów 7 602.00m2

budowlana · 7 602.00 m2 Działka na sprzedaż Miechów

9.99

1 440 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

189 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Miechów 7 602.00m2

Miechów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UzLzAxYjllM2ExXzA4LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Regulice 2 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Regulice 2 800.00m2

budowlana · 2 800.00 m2 Działka na sprzedaż Regulice

9.99

243 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

87 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Regulice 2 800.00m2

Regulice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U4LzAxYjllOGViXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sucha 13 654.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sucha 13 654.00m2

budowlana · 13 654.00 m2 Działka na sprzedaż Sucha

brak oceny

464 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

34 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Sucha 13 654.00m2

Sucha,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZWI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sucha 13 654.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sucha 13 654.00m2

budowlana · 13 654.00 m2 Działka na sprzedaż Sucha

brak oceny

480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

35 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Sucha 13 654.00m2

Sucha,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZWI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Malec 1 231.00m2, działka na sprzedaż

Działka Malec 1 231.00m2

budowlana · 1 231.00 m2 Działka na sprzedaż Malec

9.99

130 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

106 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Malec 1 231.00m2

Malec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QxLzAxYjlkMTMyXzEyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Malec 918.00m2, działka na sprzedaż

Działka Malec 918.00m2

budowlana · 918.00 m2 Działka na sprzedaż Malec

9.99

110 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

120 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Malec 918.00m2

Malec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QxLzAxYjlkMTJmXzEyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Malec 1 428.00m2, działka na sprzedaż

Działka Malec 1 428.00m2

budowlana · 1 428.00 m2 Działka na sprzedaż Malec

9.99

110 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

77 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Malec 1 428.00m2

Malec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QxLzAxYjlkMTJlXzEyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jankówka 2 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jankówka 2 700.00m2

budowlana · 2 700.00 m2 Działka na sprzedaż Jankówka

brak oceny

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

130 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Jankówka 2 700.00m2

Jankówka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OTk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zawada Lanckorońska 5 716.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zawada Lanckorońska 5 716.00m2

budowlana · 5 716.00 m2 Działka na sprzedaż Zawada Lanckorońska

9.99

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

61 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Zawada Lanckorońska 5 716.00m2

Zawada Lanckorońska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzBiLzAxYjkwYjQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mszana Dolna 2 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mszana Dolna 2 000.00m2

ul. Stawowa budowlana · 2 000.00 m2 Działka na sprzedaż Mszana Dolna

9.99

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

450 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Mszana Dolna 2 000.00m2
Stawowa
Mszana Dolna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzE0LzAxYjkxNDcxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 893.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 893.00m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Królowej Jadwigi budowlana · 893.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

1 750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 960 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Kraków 893.00m2
Królowej Jadwigi
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzMzLzAxYjkzM2Q4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dobranowice 25 251.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dobranowice 25 251.00m2

budowlana · 25 251.00 m2 Działka na sprzedaż Dobranowice

9.99

1 742 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

69 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Dobranowice 25 251.00m2

Dobranowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZlLzAxYjlmZTI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Koźmice Wielkie 3 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Koźmice Wielkie 3 600.00m2

· 3 600.00 m2 Działka na sprzedaż Koźmice Wielkie

brak oceny

249 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

69 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Koźmice Wielkie 3 600.00m2

Koźmice Wielkie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Grajów 1 691.00m2, działka na sprzedaż

Działka Grajów 1 691.00m2

budowlana · 1 691.00 m2 Działka na sprzedaż Grajów

brak oceny

285 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

169 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Grajów 1 691.00m2

Grajów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Osieczany 1 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Osieczany 1 200.00m2

budowlana · 1 200.00 m2 Działka na sprzedaż Osieczany

brak oceny

175 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

146 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Osieczany 1 200.00m2

Osieczany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kobielnik 8 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kobielnik 8 200.00m2

rolna · 8 200.00 m2 Działka na sprzedaż Kobielnik

brak oceny

195 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kobielnik 8 200.00m2

Kobielnik,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Marszowice 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Marszowice 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Marszowice

brak oceny

150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Marszowice 1 000.00m2

Marszowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kobielnik 11 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kobielnik 11 500.00m2

· 11 500.00 m2 Działka na sprzedaż Kobielnik

brak oceny

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

43 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Kobielnik 11 500.00m2

Kobielnik,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kobielnik 4 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kobielnik 4 100.00m2

rolna · 4 100.00 m2 Działka na sprzedaż Kobielnik

brak oceny

130 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

32 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kobielnik 4 100.00m2

Kobielnik,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kobielnik 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kobielnik 3 000.00m2

budowlana · 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Kobielnik

brak oceny

295 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

98 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kobielnik 3 000.00m2

Kobielnik,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dąbie 2 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dąbie 2 300.00m2

· 2 300.00 m2 Działka na sprzedaż Dąbie

brak oceny

230 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Dąbie 2 300.00m2

Dąbie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Brzączowice 2 457.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brzączowice 2 457.00m2

budowlana · 2 457.00 m2 Działka na sprzedaż Brzączowice

brak oceny

470 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

191 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Brzączowice 2 457.00m2

Brzączowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rudnik 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rudnik 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Rudnik

brak oceny

165 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

165 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Rudnik 1 000.00m2

Rudnik,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy