zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Małopolskie, - Strona 12

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Działka Brzeszcze 1 004.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brzeszcze 1 004.00m2

budowlana · 1 004.00 m2 Działka na sprzedaż Brzeszcze

brak oceny

159 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

158 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Brzeszcze 1 004.00m2

Brzeszcze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Brzeszcze 1 067.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brzeszcze 1 067.00m2

budowlana · 1 067.00 m2 Działka na sprzedaż Brzeszcze

brak oceny

149 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

140 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Brzeszcze 1 067.00m2

Brzeszcze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Czechówka 5 650.00m2, działka na sprzedaż

Działka Czechówka 5 650.00m2

budowlana · 5 650.00 m2 Działka na sprzedaż Czechówka

9.99

320 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

57 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Czechówka 5 650.00m2

Czechówka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA2LzAxYmEwNjg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kacice 856.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kacice 856.00m2

budowlano-rolna · 856.00 m2 Działka na sprzedaż Kacice

9.99

99 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

116 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kacice 856.00m2

Kacice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg3LzAxYjk4NzYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Koźmice Wielkie 8 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Koźmice Wielkie 8 800.00m2

budowlana · 8 800.00 m2 Działka na sprzedaż Koźmice Wielkie

brak oceny

239 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

27 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Koźmice Wielkie 8 800.00m2

Koźmice Wielkie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mszana Dolna 4 687.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mszana Dolna 4 687.00m2

ul. Zarabie rolna · 4 687.00 m2 Działka na sprzedaż Mszana Dolna

brak oceny

150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

32 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Mszana Dolna 4 687.00m2
Zarabie
Mszana Dolna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pękowice 949.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pękowice 949.00m2

budowlana · 949.00 m2 Działka na sprzedaż Pękowice

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

474 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Pękowice 949.00m2

Pękowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 19 644.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 19 644.00m2

Wzgórza Krzesławickie/Łuczanowice budowlana · 19 644.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

6 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

331 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 19 644.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 801.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 801.00m2

budowlana · 801.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

brak oceny

320 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bibice 801.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 806.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 806.00m2

Prądnik Biały/Tonie budowlana · 806.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

887 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 101 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 806.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 650.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 650.00m2

budowlana · 650.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

brak oceny

690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 062 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zielonki 650.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 980.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 980.00m2

budowlana · 980.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

brak oceny

238 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

243 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bibice 980.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 14 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 14 500.00m2

inwestycyjna · 14 500.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

brak oceny

6 235 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

430 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bibice 14 500.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 802.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 802.00m2

budowlana · 802.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

brak oceny

320 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bibice 802.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łobzów 1 253.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łobzów 1 253.00m2

budowlana · 1 253.00 m2 Działka na sprzedaż Łobzów

brak oceny

125 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Łobzów 1 253.00m2

Łobzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zawoja 897.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zawoja 897.00m2

budowlana · 897.00 m2 Działka na sprzedaż Zawoja

brak oceny

240 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

268 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zawoja 897.00m2

Zawoja,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Chochołów 25 108.00m2, działka na sprzedaż

Działka Chochołów 25 108.00m2

rolna · 25 108.00 m2 Działka na sprzedaż Chochołów

brak oceny

644 690 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Chochołów 25 108.00m2

Chochołów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gliczarów Dolny 2 991.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gliczarów Dolny 2 991.00m2

budowlana · 2 991.00 m2 Działka na sprzedaż Gliczarów Dolny

brak oceny

889 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

297 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gliczarów Dolny 2 991.00m2

Gliczarów Dolny,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Domaniewice 6 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Domaniewice 6 000.00m2

budowlana · 6 000.00 m2 Działka na sprzedaż Domaniewice

brak oceny

768 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

128 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Domaniewice 6 000.00m2

Domaniewice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2FjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowy Targ 2 884.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowy Targ 2 884.00m2

budowlana · 2 884.00 m2 Działka na sprzedaż Nowy Targ

brak oceny

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

121 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Nowy Targ 2 884.00m2

Nowy Targ,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wielka Wieś 7 076.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wielka Wieś 7 076.00m2

rolna · 7 076.00 m2 Działka na sprzedaż Wielka Wieś

brak oceny

260 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

37 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wielka Wieś 7 076.00m2

Wielka Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wielka Wieś 899.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wielka Wieś 899.00m2

budowlana · 899.00 m2 Działka na sprzedaż Wielka Wieś

brak oceny

290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

323 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Wielka Wieś 899.00m2

Wielka Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Skała 2 114.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skała 2 114.00m2

budowlana · 2 114.00 m2 Działka na sprzedaż Skała

9.99

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

141 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Skała 2 114.00m2

Skała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzExLzAxYjkxMTE5XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Waganowice 1 056.00m2, działka na sprzedaż

Działka Waganowice 1 056.00m2

budowlana · 1 056.00 m2 Działka na sprzedaż Waganowice

9.99

180 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

170 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Waganowice 1 056.00m2

Waganowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg5LzAxYjk4OTFkXzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy