zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Małopolskie, - Strona 10

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Działka Wola Radziszowska 5 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wola Radziszowska 5 900.00m2

budowlana · 5 900.00 m2 Działka na sprzedaż Wola Radziszowska

brak oceny

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

34 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wola Radziszowska 5 900.00m2

Wola Radziszowska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowy Sącz 873.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowy Sącz 873.00m2

ul. Grunwaldzka inna · 873.00 m2 Działka na sprzedaż Nowy Sącz

brak oceny

498 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

570 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Nowy Sącz 873.00m2
Grunwaldzka
Nowy Sącz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 4 431.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 4 431.00m2

Wzgórza Krzesławickie/Lubocza, ul. K. Darwina inwestycyjna · 4 431.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 447 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

552 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 4 431.00m2
K. Darwina
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Chrzanów 1 155.00m2, działka na sprzedaż

Działka Chrzanów 1 155.00m2

ul. Śląska budowlana · 1 155.00 m2 Działka na sprzedaż Chrzanów

brak oceny

397 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

344 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Chrzanów 1 155.00m2
Śląska
Chrzanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Narama 1 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Narama 1 300.00m2

budowlana · 1 300.00 m2 Działka na sprzedaż Narama

brak oceny

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

230 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Narama 1 300.00m2

Narama,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Młodziejowice 30 420.00m2, działka na sprzedaż

Działka Młodziejowice 30 420.00m2

budowlana · 30 420.00 m2 Działka na sprzedaż Młodziejowice

brak oceny

4 860 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

160 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Młodziejowice 30 420.00m2

Młodziejowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 5 654.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 5 654.00m2

Nowa Huta, ul. Brzeska budowlana · 5 654.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 380 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

244 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 5 654.00m2
Brzeska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sąspów 1 511.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sąspów 1 511.00m2

budowlana · 1 511.00 m2 Działka na sprzedaż Sąspów

brak oceny

446 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

295 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Sąspów 1 511.00m2

Sąspów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wola Zachariaszowska 783.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wola Zachariaszowska 783.00m2

budowlana · 783.00 m2 Działka na sprzedaż Wola Zachariaszowska

brak oceny

349 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

446 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wola Zachariaszowska 783.00m2

Wola Zachariaszowska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Winiary 3 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Winiary 3 400.00m2

budowlana · 3 400.00 m2 Działka na sprzedaż Winiary

brak oceny

497 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

146 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Winiary 3 400.00m2

Winiary,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 8 098.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 8 098.00m2

Nowa Huta budowlana · 8 098.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 498 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

185 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 8 098.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trąbki 2 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trąbki 2 900.00m2

budowlana · 2 900.00 m2 Działka na sprzedaż Trąbki

brak oceny

435 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Trąbki 2 900.00m2

Trąbki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 3 303.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 3 303.00m2

Czyżyny, ul. Cichociemnych AK rolna · 3 303.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 3 303.00m2
Cichociemnych AK
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rudno 1 992.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rudno 1 992.00m2

budowlana · 1 992.00 m2 Działka na sprzedaż Rudno

brak oceny

172 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

87 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Rudno 1 992.00m2

Rudno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Modlniczka 1 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Modlniczka 1 800.00m2

ul. Słoneczna inna · 1 800.00 m2 Działka na sprzedaż Modlniczka

brak oceny

388 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

216 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Modlniczka 1 800.00m2
Słoneczna
Modlniczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowe Brzesko 420.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowe Brzesko 420.00m2

ul. Nowy Rynek budowlana · 420.00 m2 Działka na sprzedaż Nowe Brzesko

brak oceny

460 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 095 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Działka Nowe Brzesko 420.00m2
Nowy Rynek
Nowe Brzesko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bratucice 4 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bratucice 4 300.00m2

budowlana · 4 300.00 m2 Działka na sprzedaż Bratucice

brak oceny

339 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

79 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bratucice 4 300.00m2

Bratucice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szyce 1 931.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szyce 1 931.00m2

budowlana · 1 931.00 m2 Działka na sprzedaż Szyce

brak oceny

697 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

361 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Szyce 1 931.00m2

Szyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dobranowice 8 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dobranowice 8 000.00m2

budowlana · 8 000.00 m2 Działka na sprzedaż Dobranowice

brak oceny

970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

121 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Dobranowice 8 000.00m2

Dobranowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzBkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niewiarów 8 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niewiarów 8 900.00m2

· 8 900.00 m2 Działka na sprzedaż Niewiarów

brak oceny

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Niewiarów 8 900.00m2

Niewiarów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gaj 4 025.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gaj 4 025.00m2

ul. Maryjna inwestycyjna · 4 025.00 m2 Działka na sprzedaż Gaj

brak oceny

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

87 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Gaj 4 025.00m2
Maryjna
Gaj,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzBiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rudno 2 013.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rudno 2 013.00m2

budowlana · 2 013.00 m2 Działka na sprzedaż Rudno

brak oceny

185 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

92 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Rudno 2 013.00m2

Rudno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Stary Sącz 4 514.00m2, działka na sprzedaż

Działka Stary Sącz 4 514.00m2

budowlana · 4 514.00 m2 Działka na sprzedaż Stary Sącz

brak oceny

458 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

101 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Stary Sącz 4 514.00m2

Stary Sącz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzA4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Krzyszkowice 5 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Krzyszkowice 5 700.00m2

budowlana · 5 700.00 m2 Działka na sprzedaż Krzyszkowice

brak oceny

618 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

108 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Krzyszkowice 5 700.00m2

Krzyszkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzA3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy