zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Małopolskie, - Strona 9

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Działka Głogoczów 2 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Głogoczów 2 700.00m2

budowlana · 2 700.00 m2 Działka na sprzedaż Głogoczów

brak oceny

676 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Głogoczów 2 700.00m2

Głogoczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Głogoczów 2 667.00m2, działka na sprzedaż

Działka Głogoczów 2 667.00m2

budowlana · 2 667.00 m2 Działka na sprzedaż Głogoczów

brak oceny

668 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Głogoczów 2 667.00m2

Głogoczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 3 683.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 3 683.00m2

Dębniki/Sidzina budowlana · 3 683.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

163 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 3 683.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rajsko 812.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rajsko 812.00m2

budowlana · 812.00 m2 Działka na sprzedaż Rajsko

brak oceny

129 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

159 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Rajsko 812.00m2

Rajsko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Brzesko 3 088.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brzesko 3 088.00m2

ul. Szczepanowska · 3 088.00 m2 Działka na sprzedaż Brzesko

brak oceny

698 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

226 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

80 %
80 %
brak oceny
Działka Brzesko 3 088.00m2
Szczepanowska
Brzesko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mogilany 4 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mogilany 4 200.00m2

Celiny, ul. Widokowa budowlana · 4 200.00 m2 Działka na sprzedaż Mogilany

brak oceny

310 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

74 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Mogilany 4 200.00m2
Widokowa
Mogilany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 888.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 888.00m2

Bronowice/Bronowice Małe, ul. ks. S. Truszkowskiego budowlana · 888.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 191 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 342 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 888.00m2
ks. S. Truszkowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 2 719.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 2 719.00m2

Bronowice/Bronowice Małe, ul. ks. S. Truszkowskiego budowlana · 2 719.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

3 642 650 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 340 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 2 719.00m2
ks. S. Truszkowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Cholerzyn 6 059.00m2, działka na sprzedaż

Działka Cholerzyn 6 059.00m2

inwestycyjna · 6 059.00 m2 Działka na sprzedaż Cholerzyn

brak oceny

1 588 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

262 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Cholerzyn 6 059.00m2

Cholerzyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 3 678.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 3 678.00m2

Swoszowice, ul. Podgórki budowlana · 3 678.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

571 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 3 678.00m2
Podgórki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Stręgoborzyce 1 904.00m2, działka na sprzedaż

Działka Stręgoborzyce 1 904.00m2

budowlana · 1 904.00 m2 Działka na sprzedaż Stręgoborzyce

brak oceny

197 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

103 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Stręgoborzyce 1 904.00m2

Stręgoborzyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 1 000.00m2

Wzgórza Krzesławickie/Łuczanowice, ul. K. Irzykowskiego budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

420 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 1 000.00m2
K. Irzykowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Książnice Wielkie 4 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Książnice Wielkie 4 500.00m2

budowlana · 4 500.00 m2 Działka na sprzedaż Książnice Wielkie

brak oceny

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

49 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Książnice Wielkie 4 500.00m2

Książnice Wielkie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Brody 3 080.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brody 3 080.00m2

budowlana · 3 080.00 m2 Działka na sprzedaż Brody

brak oceny

257 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

83 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Brody 3 080.00m2

Brody,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wola Batorska 5 314.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wola Batorska 5 314.00m2

budowlana · 5 314.00 m2 Działka na sprzedaż Wola Batorska

brak oceny

698 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

131 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wola Batorska 5 314.00m2

Wola Batorska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zakliczyn 782.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zakliczyn 782.00m2

budowlana · 782.00 m2 Działka na sprzedaż Zakliczyn

brak oceny

156 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

199 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zakliczyn 782.00m2

Zakliczyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 1 024.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 1 024.00m2

Bronowice, ul. W. Tetmajera budowlana · 1 024.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

998 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

975 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 1 024.00m2
W. Tetmajera
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rząska 3 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rząska 3 100.00m2

budowlana · 3 100.00 m2 Działka na sprzedaż Rząska

brak oceny

700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

226 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Rząska 3 100.00m2

Rząska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zdzięsławice 1 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zdzięsławice 1 500.00m2

budowlana · 1 500.00 m2 Działka na sprzedaż Zdzięsławice

brak oceny

198 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

132 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zdzięsławice 1 500.00m2

Zdzięsławice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Skawina 1 886.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skawina 1 886.00m2

ul. Altanowa budowlana · 1 886.00 m2 Działka na sprzedaż Skawina

brak oceny

608 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

322 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Skawina 1 886.00m2
Altanowa
Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Głogoczów 11 195.00m2, działka na sprzedaż

Działka Głogoczów 11 195.00m2

inna · 11 195.00 m2 Działka na sprzedaż Głogoczów

brak oceny

3 480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

311 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Głogoczów 11 195.00m2

Głogoczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Głogoczów 5 367.00m2, działka na sprzedaż

Działka Głogoczów 5 367.00m2

budowlana · 5 367.00 m2 Działka na sprzedaż Głogoczów

brak oceny

1 348 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

251 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Głogoczów 5 367.00m2

Głogoczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Siercza 1 406.00m2, działka na sprzedaż

Działka Siercza 1 406.00m2

budowlana · 1 406.00 m2 Działka na sprzedaż Siercza

brak oceny

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

299 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Siercza 1 406.00m2

Siercza,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 7 138.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 7 138.00m2

Podgórze Duchackie/Kurdwanów, ul. Cechowa budowlana · 7 138.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

308 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 7 138.00m2
Cechowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy