Wiadomości z branży nieruchomości - Strona 826Zakończył się remont obiektu, w którym przed Euro 2012 zacznie funkcjonować Regionalne Centrum Informacji Turystycznej.
czytajPrzyczynami rozszczelnień na A1, A2 i A4 są m.in. mechaniczne nacięcia spodniej warstwy, a także uszkodzenia mechaniczne ze strony wykonawców.
czytajDzięki kamerze umieszczonej na dachu sąsiedniego budynku, każdy kto ma dostęp do internetu, może zobaczyć jak powstaje centrum kongresowe.
czytajWałbrzyski stadion ma stać się areną mistrzostw – taki cel postawiła sobie gmina. Żeby go zrealizować, przeprowadzi gruntowną modernizację i rozbudowę sportowego kompleksu.
czytajMiejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Tarnowie stworzyło pierwsze w Polsce narzędzie internetowe do pomiaru zużycia ciepła.
czytajBarak został wypożyczony Amerykanom na podstawie umowy. Termin, na jaki obiekt przekazano za granicę minął jednak już dwa lata temu.
czytajRadni wymyślili rozwiązanie, które pozwoli zniwelować problem uszkodzonych dróg na dłuższy czas. Zanim zniszczone odcinki zostaną wypełnione asfaltem, robotnicy wyłożą je zbrojoną siatką.
czytajMinisterstwo Sprawiedliwości opublikowało listę 49 zawodów w ramach deregulacji rynku.
czytaj 
 
Nieruchomości na sprzedaż
Nieruchomości na wynajem
Wybrane nieruchomości
mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniakamienice do kupienialokale użytkowe poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedaż powiat Świeckilokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Opoledomy na wynajem gmina Urzędówmieszkania na wynajem gmina Zaniemyślmieszkania na wynajem w Darżumieszkania na wynajem w Celinachdomy na sprzedaż w WilamowieDeweloperzy