Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Budowlana Firma Roku

2012-03-08

Budowlana Firma Roku

Podczas IX Gali Builder Awards wyróżnione zostały firmy, instytucje i osoby działające na rzecz branży budowlanej.

1 marca odbyła się uroczysta IX Gala Builder Awards, podczas której przez miesięcznik „Bulider” wyróżnione zostały firmy, instytucje i osoby działające na rzecz branży budowlanej lub wspierające ją swoją wiedzą, technologiami i usługami.

Wśród wyróżnionych znalazły się m.in. Grupa Polskie Składy Budowlane SA (w kategorii dystrybucja materiałów budowlanych), GutPR Hanna Gehrke-Gut Rafał Wójcicki Sp. j. (PR dla budownictwa) i Politechnika Śląska (nauka i edukacja).

Ponadto tytuł „Budowlana Firma Roku 2011” wraz z wyróżnieniami dla szefów odebrało 38 przedsiębiorstw, za skuteczne zarządzanie i sukcesy rynkowe w 2011 r. Wśród nich znalazły się m.in. FAKRO sp. z o.o. i Ryszard Florek prezes zarządu, w kategorii producent materiałów budowlanych i Polimex - Mostostal SA i Konrad Jaskóła, prezes zarządu, w kategorii generalny wykonawca.

Na gali przyznano również tytuły „Polskiego Herkulesa Roku 2011” i „Złotą Statuetkę Polski Herkules 2011”.

Źródło: KRN.pl | 2012-03-08

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęciamieszkania do kupienialokale użytkowe poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedaż powiat M. Rzeszówdomy na sprzedaż powiat Sieradzkilokale użytkowe na sprzedaż gmina Świeszynomieszkania na sprzedaż gmina Zławieś Wielkadomy na wynajem w Kobysewiedomy na sprzedaż w Kędzierzyniedomy na wynajem w Borowej

Deweloperzy

);