Wiadomości z branży nieruchomości - Strona 143Kredyty i obligacje to środki, za pomocą których finansowane będą inwestycje Mieszkania Plus. Czy to pozwoli osiągnąć założony cel?
czytajDrony, kamery termowizyjne i ponad 4,5 tys. kontroli to elementy planu działania, jaki opracowały władze Krakowa w związku z nadchodzącym sezonem grzewczym.
czytajObserwowane w ostatnim czasie zmiany klimatyczne mogą negatywnie wpłynąć na stabilność dostaw energii.
czytajDo senatu trafiła ustawa o Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań. Zostanie on przeprowadzony za pomocą interaktywnego formularza.
czytajBudowa Mieszkań Plus w Radomiu ruszy szybciej, niż początkowo zakładano. To kolejny projekt realizowany w województwie mazowieckim.
czytajW II kwartale 2019 r. budownictwo znalazło się w pierwszej trójce sektorów z największymi zaległościami wobec banków i kontrahentów.
czytajMiasto podpisało list intencyjny w sprawie budowy mieszkań w formule partnerstwa publiczno-prywatnego. Dzięki temu może powstać nawet 100 lokali.
czytajWłaściciele sklepów dołączają do Programu Odpowiedzialnej Sprzedaży. Czy to zmieni sytuację w mieście?
czytaj 
 
Nieruchomości na sprzedaż
Nieruchomości na wynajem
Wybrane nieruchomości
mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianędziałki na wynajemdziałki do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat Suskimieszkania na wynajem powiat Strzyżowskimieszkania na wynajem gmina Zakrzewlokale użytkowe na sprzedaż gmina Gomunicedomy na wynajem w Dąbrowicymieszkania na sprzedaż w Bachorzewiedomy na wynajem w PrętkiDeweloperzy