Wiadomości z branży nieruchomości - Strona 1309W 2008 r. Pekaes zacznie sprzedawać mieszkania. Firma ma zamiar budować je, podobnie jak biura, samodzielnie.
czytajDla osób, które korzystają z ulgi meldunkowej, zapadł przełomowy i bardzo korzystny wyrok.
czytajNiespełniony relikt powojennej wizji budowy wielkiego Krakowa z brzydkiego kaczątka ma, zdaniem obecnych właścicieli, przeobrazić się w nowy symbol miasta.
czytajWedług umowy, którą miasto podpisało ponad 16 miesięcy temu, do końca listopada powinniśmy oglądać przecinanie wstęgi na nowo wybudowanym odcinku ul. Meissnera.
czytajOprocentowanie kredytu hipotecznego w złotych jeszcze w tym roku może wzrosnąć z 6,49 do 6,74 proc. To efekt spodziewanej podwyżki stóp procentowych i co za tym idzie, wzrostu rynkowej stopy WIBOR, od której zależy wysokość odsetek.
czytajChoć od połowy bieżącego roku mieszkania już nie drożeją tak szybko, jak jeszcze na początku roku, rynek nieruchomości będzie się rozwijał dynamicznie w całej Polsce.
czytajDzięki ustawie z tego roku ponad 90 proc. mieszkań i domów, jakie buduje się w Polsce, będzie obciążonych 7-proc. stawką VAT.
czytajNajliczniejszą grupę nabywców mieszkań stanowią osoby młode, które – aby spełnić marzenia o własnym lokum – najczęściej decydują się na zaciągnięcie kredytu.
czytaj 
 
Nieruchomości na sprzedaż
Nieruchomości na wynajem
Wybrane nieruchomości
mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości do kupieniakamienice poszukiwane do wynajęciagaraże do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Wodzisławskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Brzeskilokale użytkowe na sprzedaż gmina M. Koninmieszkania na sprzedaż gmina Radominmieszkania na sprzedaż w Osinachmieszkania na sprzedaż w Celejumieszkania na wynajem w OsowcuDeweloperzy