Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Luksus w starym młynie

2007-11-28

Luksus w starym młynie

W XIX-wiecznym „Młynie Ziarno” na Zabłociu powstaną za dwa lata pierwsze krakowskie lofty – podaje „Polska Gazeta Krakowska”. Inwestor chce stworzyć 57 mieszkań o różnym charakterze i kubaturze.

W XIX-wiecznym „Młynie Ziarno” na Zabłociu powstaną za dwa lata pierwsze krakowskie lofty – podaje „Polska Gazeta Krakowska”. Inwestor chce stworzyć 57 mieszkań o różnym charakterze i kubaturze.

Najmniejsze lokale będą mieć ok. 60 m, a największe, dwukondygnacyjne ok. 180 m kw. Ponieważ budynek jest wpisany do ewidencji zabytków, zachowane zostanie oryginalne wyposażenie młyna, a o wysokim standardzie inwestycji będą świadczyć liczne udogodnienia: ochrona, parkingi podziemne, windy szybkobieżne i zieleńce na dachach.

Jak dowiadujemy się z artykułu, ceny luksusowych i niepowtarzalnych mieszkań będą wysokie – porównywalne z cenami ekskluzywnych apartamentów budowanych w Krakowie. Mimo to zainteresowanie loftami powinno być duże, ponieważ w ciągu dwóch lat przemysłowe Zabłocie ma stać się jedną z najmodniejszych i luksusowych dzielnic Krakowa – powstaną tu m.in. eleganckie biurowce, luksusowe osiedle Garden Residence, dwa wielkie muzea, a także zagospodarowane zostaną bulwary wiślane z punktami widokowymi.

Obecnie inwestor – grupa kapitałowa z Wielkiej Brytanii Cameron&Cameron, czeka na pozwolenie na budowę. W grudniu ma zostać podpisana umowa z generalnym wykonawcą – czytamy w artykule.

Źródło: Źródło: „Polska Gazeta Krakowska” 23.11.2007 | 2007-11-28

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęciadziałki na wynajemlokale użytkowe do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Średzkimieszkania na wynajem powiat Piskilokale użytkowe na wynajem gmina Horodłomieszkania na sprzedaż gmina Dobrońdomy na sprzedaż w Majdanie Wielkimdomy na wynajem w Kmieciniemieszkania na sprzedaż w Idźkach Średnich

Deweloperzy

);