Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Budowa Angel Wings rozpoczęta

2007-11-30

Budowa Angel Wings rozpoczęta

Podczas gdy deweloperzy z Warszawy i Krakowa powoli zaczynają odczuwać rynkową recesję spowodowaną stale rosnącą konkurencją i związanym z nią nasyceniem rynku, we Wrocławiu segment najbardziej ekskluzywnych lokali odnotowuje dynamiczny wzrost.

Podczas gdy deweloperzy z Warszawy i Krakowa powoli zaczynają odczuwać rynkową recesję spowodowaną stale rosnącą konkurencją i związanym z nią nasyceniem rynku, we Wrocławiu segment najbardziej ekskluzywnych lokali odnotowuje dynamiczny wzrost – informuje portal biznespolska.pl. Apartamenty najwyższej jakości to we Wrocławiu ciągle nowość, dlatego kompleks Angel Wings obejmujący apartamenty, mieszkania, biura i powierzchnie handlowe, już teraz cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Jak podaje portal, budowa ruszyła 1 października br. Tego samego dnia inwestor rozpoczął również sprzedaż powierzchni biurowych. Mimo że pierwszy etap inwestycji zakończy się dopiero w czwartym kwartale 2009 roku, już po kilku dniach zostało podpisanych ponad 150 umów. Tak duży popyt spowodowany jest nie tylko wysokim standardem inwestycji, ale także jej lokalizacją – Angel Wings powstanie przy ulicy Walońskiej i Traugutta, 1,4 kilometra od wrocławskiego rynku.

Projekt Wings Development zakłada dodatkowo budowę nadbrzeżnej promenady (z bezpośrednim zejściem nad Oławę), pasażu handlowego, ponaddwustumetrowego pasa zieleni z loggiami, tarasami i wykuszami oraz ekskluzywnego kompleksu zabudowań, w skład którego wejdą apartamenty, biura, sklepy i parkingi podziemne. Naturalne wzniesienia terenu spotęgują wrażenie kaskadowego układu budynków, a wnętrza zaprojektowanych budowli zostaną wyposażone w cichobieżne windy, klimatyzację, basen, salon SPA oraz fitness – informuje portal.

Źródło: biznespolska.pl 26.11.2007 | 2007-11-30

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianęgaraże do kupieniainne nieruchomości do kupieniadomy na sprzedaż powiat Wysokomazowieckilokale użytkowe na wynajem powiat Słupskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Chojnicemieszkania na wynajem gmina Branicedomy na wynajem w Borkumieszkania na wynajem w Kępie Karolińskiejdomy na sprzedaż w Kotkowie

Deweloperzy

);