Wiadomości z branży nieruchomości - Strona 1213Parafie, które są właścicielami gruntów rolnych, mogą starać się o płatności obszarowe z Unii Europejskiej. W zeszłym roku z takiej możliwości skorzystało ponad 1300 parafii różnych wyznań z całego kraju, w tym niewiele ponad 50 z Wielkopolski.
czytajZwiększenie uprawnień Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego, traktowanie importerów jak producentów, zakup kontrolowany – takie m.in. rozwiązania przewiduje nowelizacja ustawy o wyrobach budowlanych.
czytajNabywcy nowych mieszkań są dziś na lepszej pozycji podczas negocjacji z deweloperami niż w ubiegłym roku. Transakcje ciągle jednak bywają dla nich niebezpieczne.
czytajDo 2010 r. powstanie 2,5 mln m kw. nowoczesnej powierzchni handlowej. Nowe galerie handlowe będą realizowane zarówno w centrach, jak i na obrzeżach miast.
czytajStowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań negatywnie ocenia wszelkie sytuacje wiążące się z niedotrzymywaniem umów zawartych przez firmy realizujące inwestycje mieszkaniowe z ich klientami.
czytajMieszkańcy Dębnik protestują przeciwko wyznaczeniu na terenie ich dzielnicy obszaru objętego ochroną Natura 2000. Stworzenie ochronnego rejonu uniemożliwiać będzie bowiem jakąkolwiek zabudowę ich działek.
czytajKrakowska spółka deweloperska Leopard zażądała dopłat od klientów, którzy kupili mieszkania w wieżowcu przy ul. Kijowskiej.
czytajNa Dolnym Śląsku członkowie UEFA Family będą mieszkać nie w dużych miastach, a w kurortach górskich. Na razie jednak stoją tam tylko dwa z wytypowanych czterech hoteli.
czytaj 
 
Nieruchomości na sprzedaż
Nieruchomości na wynajem
Wybrane nieruchomości
mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na sprzedażgaraże do kupieniamieszkania poszukiwane do wynajęciadomy na wynajem powiat Otwockidomy na wynajem powiat Gliwickidomy na sprzedaż gmina Pińczówlokale użytkowe na wynajem gmina Zbąszynekdomy na wynajem w Mieliwodomy na sprzedaż w Obojnadomy na wynajem w JeziorkuDeweloperzy