Wiadomości z branży nieruchomości - Strona 1175Obecnie najtańszy kredyt gotówkowy można otrzymać w Banku Ochrony Środowiska, Deutsche Banku i Polbanku.
czytajW maju rozpocznie się budowa podziemnej części Muzeum Historii Miasta Krakowa. W imieniu magistratu i Muzeum przetarg ogłosił Zarząd Rewaloryzacji Zespołów Zabytkowych Krakowa (ZRZZK).
czytajGotowy jest już projekt budowy Parku Tradycji Górniczo-Hutniczej w Siemianowicach Śląskich. Inwestycja jest częścią planu rewitalizacji byłych terenów w kopalni „Michał”.
czytajKryzys finansowy przyczynił się do znacznego spadku liczby osób korzystających z połączenia promowego Gdynia – Karlskrona. Wiele wskazuje na to, że spadek ten zahamuje plany rozbudowy gdyńskiego terminalu.
czytajTrzy metry od okien lokatorów domu u zbiegu Kopernika i Ordynackiej wyrośnie ściana biurowca. Mieszkańcy protestują, a miejscy urzędnicy odpowiadają, że okna to powojenna samowola budowlana.
czytajRuszył najnowszy portal internetowy, prezentujący pełną gamę gotowych projektów domów – kreoDOM.pl. Jak zapewniają twórcy projektu, kreoDOM.pl znacząco wyróżnia się spośród konkurencyjnych portali tego typu.
czytajKryzys odczuwają wszystkie hurtownie sprzedające materiały budowlane. Popyt na niektóre materiały wykorzystywane przy rozpoczęciu inwestycji spadł nawet o połowę.
czytajPodatnicy, którzy rozliczają najem w formie ryczałtu, muszą złożyć w urzędzie skarbowym PIT-28. Mają na to czas do 2 lutego.
czytaj 
 
Nieruchomości na sprzedaż
Nieruchomości na wynajem
Wybrane nieruchomości
mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupieniahale i magazyny do kupieniadziałki do kupieniadomy na wynajem powiat Ostrołęckidomy na sprzedaż powiat Strzelecko-Drezdeneckilokale użytkowe na wynajem gmina Gidledomy na wynajem gmina Iłówmieszkania na wynajem w Kurowskie Chałupydomy na sprzedaż w Radomircedomy na sprzedaż w ŁosieDeweloperzy