Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Przebudowa stadionu miejskiego nabiera tempa

2009-02-05

Przebudowa stadionu miejskiego nabiera tempa

Zastępca prezydenta Krakowa, Tadeusz Trzmiel, podpisał 29 stycznia z przedstawicielem firmy Polimex-Mostostal umowę na realizację wschodniej trybuny stadionu przy ul. Reymonta.

Zastępca prezydenta Krakowa, Tadeusz Trzmiel, podpisał 29 stycznia z przedstawicielem firmy Polimex-Mostostal umowę na realizację wschodniej trybuny stadionu przy ul. Reymonta – informuje „Gazeta Wyborcza”.

Wartość umowy opiewa na ponad 144 mln zł. Oznacza to oszczędności rzędu kilkunastu milionów w porównaniu z pierwotnym projektem. Piłkarze Wisły Kraków będą jednak mogli dokończyć obecny sezon rozgrywek na własnym stadionie – czytamy dalej. Miasto Kraków, które ciągle walczy o Euro 2012, rozpoczęło kompleksowy remont stadionu w 2004 r. Dwa lata później zakończono pierwszy etap inwestycji – otwarto trybunę południową. Rok później zakończono ostatecznie prace nad nią. Kolejnym krokiem było wybudowanie pawilonu medialnego.
 
Zakończenie budowy wschodniej trybuny planowane jest do końca bieżącego roku. Jednocześnie z pracami nad tym etapem inwestycji prowadzona będzie rozbiórka trybuny zachodniej. Stadion ma być gotowy w całości latem 2010 r. – dodaje Gazeta.
 

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Kraków 30.01.2009 r. | 2009-02-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażinne nieruchomości na wynajemgaraże do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Lublinieckidomy na sprzedaż powiat Radomskidomy na sprzedaż gmina Raczkimieszkania na sprzedaż gmina Szamotułymieszkania na wynajem w Piaski Lasockiemieszkania na sprzedaż w Kobylicachdomy na sprzedaż w Tomaszewie

Deweloperzy

);