Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Konkurs na wygląd nadwiślańskich brzegów

2009-02-04

Konkurs na wygląd nadwiślańskich brzegów

Termin składania projektów na zagospodarowanie brzegów Wisły na odcinku od Powiśla do Podzamcza upływa 6 kwietnia.

Termin składania projektów na zagospodarowanie brzegów Wisły na odcinku od Powiśla do Podzamcza upływa 6 kwietnia – donosi „Życie Warszawy”. Na nadwiślańskich brzegach mają powstać liczne punkty gastronomiczne, ścieżki rowerowe oraz tereny zielone. Do tej pory do warszawskiego Urzędu Miasta wpłynęło ponad 100 wniosków o udział w konkursie.

 Założeniem konkursu, który ma przeprowadzić Towarzystwo Urbanistów Polskich, jest stworzenie dla mieszkańców dogodnego miejsca do spędzania wolnego czasu – podaje dziennik. Główna nagroda to podpisanie z autorem umowy na wykonanie projektu. Rozpoczęcie inwestycji urzędnicy planują na rok 2010.

 

Źródło: „Życie Warszawy” 28.01.2009 r. | 2009-02-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciakamienice na sprzedażgaraże do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Piaseczyńskimieszkania na sprzedaż powiat M. Częstochowalokale użytkowe na sprzedaż gmina Brwinówlokale użytkowe na sprzedaż gmina Zdunydomy na sprzedaż w Grabowskiej Wolimieszkania na sprzedaż w Kobylnikachmieszkania na sprzedaż w Podlesie

Deweloperzy

);