zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Warszawa, Żoliborz - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Mazowieckie > M. st. Warszawa > Warszawa

Sortuj:
Mieszkanie Warszawa 42.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 42.70m2

Żoliborz 2 pokoje· piętro: 8 · 42.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 735 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 42.70m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzk4L2IyLzAxOThiMjRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 41.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 41.50m2

Żoliborz, ul. Dymińska 2 pokoje· piętro: 5 z 9 · 41.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 072 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 41.50m2
Dymińska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 50.00m2

Żoliborz/Sady Żoliborskie, ul. Załuskich 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

949 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 980 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 50.00m2
Załuskich
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 47.00m2

Żoliborz/Sady Żoliborskie, ul. Elbląska 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 957 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 47.00m2
Elbląska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 75.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 75.00m2

Żoliborz 2 pokoje· piętro: 5 z 6 · 75.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 75.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyODNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 71.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 71.00m2

Żoliborz 3 pokoje· piętro: 2 z 6 · 71.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 760 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 789 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 71.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhlLzAxYjk4ZTdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 60.00m2

Żoliborz 3 pokoje· piętro: 2 z 6 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 740 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

29 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 60.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzkyLzAxYjk5MmQzXzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 33.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 33.35m2

Żoliborz/Sady Żoliborskie, ul. Z. Krasińskiego 1 pokoje· piętro: 1 z 5 · 33.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

959 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 756 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 33.35m2
Z. Krasińskiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjA3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 38.00m2

Żoliborz/Stary Żoliborz, ul. ks. J. Popiełuszki 2 pokoje· piętro: 4 z 10 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 395 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 38.00m2
ks. J. Popiełuszki
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 41.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 41.50m2

Żoliborz/Sady Żoliborskie, ul. Elbląska 2 pokoje· piętro: 4 z 10 · 41.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

676 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 289 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 41.50m2
Elbląska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOTNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 91.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 91.50m2

Żoliborz/Sady Żoliborskie, ul. L. Rydygiera 3 pokoje· piętro: 2 z 8 · 91.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 195 908 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 999 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 91.50m2
L. Rydygiera
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYmI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 49.64m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 49.64m2

Żoliborz/Sady Żoliborskie, ul. Z. Krasińskiego 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 49.64 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 002 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 49.64m2
Z. Krasińskiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAwLzAxYmEwMDI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 46.68m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 46.68m2

Żoliborz/Sady Żoliborskie, ul. Z. Krasińskiego 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 46.68 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 920 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 46.68m2
Z. Krasińskiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAwLzAxYmEwMDI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 71.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 71.00m2

9.99

1 760 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 789 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 71.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzhkLzAxYjY4ZDA3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 104.22m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 104.22m2

Żoliborz 4 pokoje· piętro: 7 z 8 · 104.22 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 988 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 104.22m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhlLzAxYjk4ZTgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 87.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 87.20m2

Żoliborz 4 pokoje· piętro: 3 z 8 · 87.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

2 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

27 511 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 87.20m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhlLzAxYjk4ZTgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 75.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 75.00m2

9.99

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 75.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzkzLzAxYjc5MzVjXzBhLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 104.22m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 104.22m2

9.99

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 988 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 104.22m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzAxLzAxYjkwMTQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 87.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 87.20m2

9.99

2 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

27 511 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 87.20m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzE4LzAxYjkxODRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 69.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 69.00m2

Żoliborz 3 pokoje· piętro: 2 z 5 · 69.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

2 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

29 710 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 69.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzhiLzAxYjg4YjhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 110.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 110.00m2

Żoliborz 4 pokoje· piętro: 6 z 9 · 110.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

3 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 636 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 110.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4Lzc5LzAxYjg3OWI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 54.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 54.00m2

Żoliborz 2 pokoje· piętro: 5 z 6 · 54.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 518 588 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 122 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 54.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4Lzc5LzAxYjg3OWI3XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 110.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 110.00m2

9.99

3 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 636 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 110.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzZkLzAxYjg2ZGFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 95.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 95.00m2

Żoliborz 3 pokoje· piętro: 1 z 14 · 95.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 789 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 95.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzFiLzAxYjgxYjRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Żoliborz
W Warszawie ceny nowych mieszkań na sprzedaż, zarówno z rynku pierwotnego, jak i rynku wtórnego są najwyższe w stosunku do pozostałych części kraju. W stolicy można zauważyć wśród inwestorów rosnące zainteresowanie zakupem mieszkań pod inwestycję, jaką są apartamenty na wynajem. Bardzo dużą popularnością cieszą się mieszkania i apartamenty w atrakcyjnych lokalizacjach blisko centrum. Warszawa znalazła się również na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o limity cen za metr kwadratowy w programie MDM.

W Warszawie dostępnych jest 620 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 17.00 m2 do 347.00 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Warszawie wynoszą od 110400 zł do 24500000 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Warszawie od 2210 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 120098 za m2.

Deweloperzy