zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Warszawa, Ursynów - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Mazowieckie > M. st. Warszawa > Warszawa

Sortuj:
Mieszkanie Warszawa 64.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 64.12m2

Ursynów, ul. Puławska 3 pokoje· piętro: 5 z 6 · 64.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

859 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 397 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 64.12m2
Puławska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 64.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 64.12m2

brak oceny

859 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 397 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 64.12m2
Puławska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 56.53m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 56.53m2

Ursynów, ul. Wesoła 2 pokoje· piętro: 1 z 1 · 56.53 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

565 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 995 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 56.53m2
Wesoła
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 45.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 45.50m2

Ursynów 2 pokoje· piętro: 3 z 5 · 45.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 456 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

32 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 45.50m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg5LzAxYjk4OThkXzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 27.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 27.00m2

Ursynów 1 pokoje· piętro: 4 z 5 · 27.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

864 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

32 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 27.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg5LzAxYjk4OThlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 63.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 63.20m2

Ursynów, ul. Koncertowa 3 pokoje· piętro: 7 z 10 · 63.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 642 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 63.20m2
Koncertowa
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyY2ViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 56.55m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 56.55m2

Ursynów, ul. X. Dunikowskiego 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 56.55 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 149 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 336 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 56.55m2
X. Dunikowskiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 36.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 36.92m2

Ursynów, ul. X. Dunikowskiego 1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 36.92 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

719 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 475 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 36.92m2
X. Dunikowskiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 63.03m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 63.03m2

Ursynów, ul. Kłobucka 3 pokoje· piętro: 1 z 8 · 63.03 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 297 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 590 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 63.03m2
Kłobucka
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjBhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 45.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 45.50m2

Ursynów, ul. Kłobucka 2 pokoje· piętro: 7 z 7 · 45.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

739 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 242 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 45.50m2
Kłobucka
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOTA2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 54.71m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 54.71m2

Ursynów, ul. E. Romera 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 54.71 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

729 715 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 338 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 54.71m2
E. Romera
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjA4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 73.67m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 73.67m2

Ursynów 3 pokoje· piętro: 3 z 7 · 73.67 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 325 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 73.67m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QwLzAxYjlkMDIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 34.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 34.00m2

Ursynów, al. Komisji Edukacji Narodowej 1 pokoje· piętro: 4 z 15 · 34.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

670 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 706 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 34.00m2
Komisji Edukacji Narodowej
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAwLzAxYmEwMGRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 70.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 70.40m2

Ursynów, ul. Nugat 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 70.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

940 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 352 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 70.40m2
Nugat
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZWY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 57.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 57.00m2

Ursynów/Imielin, ul. S. Szolc-Rogozińskiego 3 pokoje· piętro: 15 z 15 · 57.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 018 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 57.00m2
S. Szolc-Rogozińskiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZWY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 60.00m2

Ursynów, ul. Związku Walki Młodych 4 pokoje· piętro: 3 z 3 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

779 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 983 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 60.00m2
Związku Walki Młodych
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZWY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 60.00m2

brak oceny

779 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 983 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 60.00m2
Związku Walki Młodych
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIwLzAxYmEyMGNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 113.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 113.00m2

Ursynów/Kabaty, ul. Przy Bażantarni 4 pokoje· piętro: 1 z 5 · 113.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 690 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 113.00m2
Przy Bażantarni
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YyLzAxYjlmMjZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 58.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 58.30m2

Ursynów, ul. Jastrzębowskiego 2 pokoje· piętro: 1 z 7 · 58.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 566 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 58.30m2
Jastrzębowskiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzYyLzAxYjk2MjJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 60.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 60.40m2

Ursynów 3 pokoje· piętro: 6 z 9 · 60.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 884 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 60.40m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzcyLzAxYjk3MjkyXzBhLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 55.25m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 55.25m2

Ursynów 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 55.25 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 005 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 55.25m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhhLzAxYjk4YWQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 55.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 55.00m2

Ursynów 2 pokoje· piętro: 3 z 15 · 55.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

669 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 164 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 55.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzM5LzAxYjEzOWYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 57.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 57.00m2

Ursynów, ul. Polnej Róży 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 57.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 509 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 57.00m2
Polnej Róży
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FmLzA1LzAxYWYwNTA2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 49.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 49.00m2

Ursynów, ul. Dereniowa 2 pokoje· piętro: 1 z 10 · 49.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

580 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 837 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 49.00m2
Dereniowa
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FmLzI5LzAxYWYyOTMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Ursynów
Ursynów to bez wątpienia jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic w Warszawie. Składa się na to m.in. błyskawiczny rozwój infrastruktury. Wspaniała komunikacja ułatwia dojazd w każde miejsce w Warszawie, a liczne tereny zielone pozwolą mieszkańcom na chwilę odpoczynku od pędzącego miasta. Średnia cena mieszkania na sprzedaż na Ursynowie to około 8250 zł za mkw.

W Warszawie dostępnych jest 620 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 17.00 m2 do 347.00 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Warszawie wynoszą od 110400 zł do 24500000 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Warszawie od 2210 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 120098 za m2.

Deweloperzy