zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Warszawa, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Mazowieckie > M. st. Warszawa > Warszawa

Sortuj:
Mieszkanie Warszawa 42.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 42.70m2

Żoliborz 2 pokoje· piętro: 8 · 42.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 735 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 42.70m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzk4L2IyLzAxOThiMjRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 37.26m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 37.26m2

Włochy, ul. Jerozolimskie 2 pokoje· piętro: 2 z 5 · 37.26 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 666 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 37.26m2
Jerozolimskie
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 50.17m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 50.17m2

Wola/Ulrychów, ul. Nakielska 2 pokoje· piętro: 5 z 7 · 50.17 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 324 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 50.17m2
Nakielska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 60.47m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 60.47m2

Włochy, ul. Jerozolimskie 3 pokoje· piętro: 2 z 5 · 60.47 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 225 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 258 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 60.47m2
Jerozolimskie
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 71.22m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 71.22m2

Białołęka, ul. Kaliny 3 pokoje· piętro: 2 z 6 · 71.22 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 452 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 71.22m2
Kaliny
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzhmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 48.61m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 48.61m2

Śródmieście/Solec, ul. Górnośląska 2 pokoje· piętro: 4 z 16 · 48.61 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

920 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 926 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 48.61m2
Górnośląska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 87.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 87.00m2

Mokotów, ul. Wołoska 3 pokoje· piętro: 2 z 8 · 87.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

2 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 437 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 87.00m2
Wołoska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FiLzAxYjlhYjJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 37.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 37.00m2

Włochy/Raków 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 37.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

739 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 973 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 37.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzhiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 52.00m2

Bemowo, ul. Narwik 2 pokoje· piętro: 5 z 6 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 115 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 52.00m2
Narwik
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzhhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 57.55m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 57.55m2

3 pokoje· piętro: 1 z 6 · 57.55 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 125 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 548 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 57.55m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2Yzg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 36.36m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 36.36m2

2 pokoje· piętro: parter z 6 · 36.36 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 627 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 36.36m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzdmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 62.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 62.00m2

0 pokoje· piętro: 3 z 7 · 62.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 489 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 016 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 62.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDBkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 61.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 61.00m2

3 pokoje· piętro: 5 z 7 · 61.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 335 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 885 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 61.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZmLzAxYjlmZmU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 91.49m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 91.49m2

Ursynów 4 pokoje· piętro: 5 z 5 · 91.49 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 379 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 91.49m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 36.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 36.70m2

Mokotów 2 pokoje· piętro: parter z 10 · 36.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

659 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 956 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 36.70m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEzLzAxYmExM2IzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 27.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 27.70m2

Wola 1 pokoje· piętro: parter z 3 · 27.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

475 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 181 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 27.70m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 49.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 49.00m2

Bielany 3 pokoje· piętro: 1 z 10 · 49.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

839 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 122 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 49.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 40.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 40.00m2

Białołęka, ul. Dionizosa 3 pokoje· piętro: 3 z 8 · 40.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

565 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 125 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 40.00m2
Dionizosa
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YmUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 67.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 67.00m2

Mokotów, ul. Puławska 3 pokoje· piętro: 10 z 10 · 67.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

939 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 015 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 67.00m2
Puławska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjA1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 40.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 40.00m2

Wola, ul. Kolejowa 2 pokoje· piętro: 4 z 8 · 40.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 285 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

32 125 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 40.00m2
Kolejowa
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNTc5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 99.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 99.35m2

Mokotów 5 pokoi· piętro: parter z 6 · 99.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 660 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 99.35m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YmQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 89.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 89.20m2

Mokotów 4 pokoje· piętro: 6 z 7 · 89.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 89.20m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YmI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 34.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 34.50m2

Białołęka 2 pokoje· piętro: 1 z 6 · 34.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

525 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 217 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 34.50m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2Yjk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 145.91m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 145.91m2

4 pokoje· piętro: parter z 2 · 145.91 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 364 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 145.91m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2ZlLzAxYjRmZWM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Warszawa
W Warszawie ceny nowych mieszkań na sprzedaż, zarówno z rynku pierwotnego, jak i rynku wtórnego są najwyższe w stosunku do pozostałych części kraju. W stolicy można zauważyć wśród inwestorów rosnące zainteresowanie zakupem mieszkań pod inwestycję, jaką są apartamenty na wynajem. Bardzo dużą popularnością cieszą się mieszkania i apartamenty w atrakcyjnych lokalizacjach blisko centrum. Warszawa znalazła się również na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o limity cen za metr kwadratowy w programie MDM.

W Warszawie dostępnych jest 620 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 17.00 m2 do 347.00 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Warszawie wynoszą od 110400 zł do 24500000 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Warszawie od 2210 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 120098 za m2.

Deweloperzy