zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Warszawa, - Strona 4

Mieszkania na sprzedaż > Mazowieckie > M. st. Warszawa > Warszawa

Sortuj:
Mieszkanie Warszawa 50.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 50.50m2

Wola/Odolany, ul. Jana Kazimierza 3 pokoje· piętro: 2 z 10 · 50.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 085 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 485 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 50.50m2
Jana Kazimierza
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 86.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 86.10m2

Ursus 4 pokoje· piętro: 1 z 7 · 86.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 549 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 991 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 86.10m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1Nzc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 47.05m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 47.05m2

Mokotów/Siekierki, ul. Bluszczańska 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 47.05 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

917 457 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 47.05m2
Bluszczańska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1Nzc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 38.00m2

Włochy/Okęcie, ul. Astronautów 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

529 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 921 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 38.00m2
Astronautów
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 47.29m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 47.29m2

Praga Północ, ul. Szwedzka 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 47.29 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 164 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 47.29m2
Szwedzka
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzcxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 62.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 62.90m2

Wola/Odolany, ul. M. Kasprzaka 3 pokoje· piętro: 9 z 11 · 62.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 682 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 741 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 62.90m2
M. Kasprzaka
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 39.77m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 39.77m2

Bemowo/Chrzanów, ul. Szeligowska 2 pokoje· piętro: 3 z 7 · 39.77 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

720 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 104 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 39.77m2
Szeligowska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 41.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 41.50m2

Żoliborz, ul. Dymińska 2 pokoje· piętro: 5 z 9 · 41.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 072 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 41.50m2
Dymińska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 88.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 88.90m2

Ursus/Gołąbki, ul. Henryka Brodatego 5 pokoi· piętro: 1 z 6 · 88.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 498 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 88.90m2
Henryka Brodatego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 55.42m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 55.42m2

Ursus/Skorosze, ul. Przy Forcie 2 pokoje· piętro: 2 z 5 · 55.42 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

910 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 420 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 55.42m2
Przy Forcie
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 47.00m2

Śródmieście, ul. Elektoralna 3 pokoje· piętro: 5 z 7 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 085 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 47.00m2
Elektoralna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 64.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 64.12m2

Ursynów, ul. Puławska 3 pokoje· piętro: 5 z 6 · 64.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

859 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 397 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 64.12m2
Puławska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 64.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 64.12m2

brak oceny

859 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 397 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 64.12m2
Puławska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 84.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 84.00m2

Bemowo/Górce, ul. Narwik 4 pokoje· piętro: parter z 3 · 84.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 880 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 381 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 84.00m2
Narwik
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 114.43m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 114.43m2

Mokotów/Siekierki, ul. Bluszczańska 4 pokoje· piętro: 2 z 3 · 114.43 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 995 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 173 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 114.43m2
Bluszczańska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 59.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 59.40m2

Praga Południe/Gocław, al. Stanów Zjednoczonych 2 pokoje· piętro: parter z 10 · 59.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 069 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 997 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 59.40m2
Stanów Zjednoczonych
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 37.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 37.50m2

Praga Południe/Grochów, ul. Szaserów 2 pokoje· piętro: 8 z 12 · 37.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

659 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 573 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 37.50m2
Szaserów
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 48.44m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 48.44m2

Wola/Odolany, ul. Grabowska 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 48.44 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 495 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 48.44m2
Grabowska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 40.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 40.60m2

Bemowo/Chrzanów, ul. Kopalniana 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 40.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 862 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 40.60m2
Kopalniana
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 22.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 22.00m2

Bemowo/Bemowo Lotnisko, ul. Oławska 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 22.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 136 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 22.00m2
Oławska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 32.11m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 32.11m2

Włochy/Stare Włochy 1 pokoje· piętro: 2 z 4 · 32.11 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 260 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 32.11m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 55.62m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 55.62m2

Mokotów/Służew, ul. W. Rzymowskiego 3 pokoje· piętro: 10 z 11 · 55.62 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

767 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 790 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 55.62m2
W. Rzymowskiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 64.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 64.00m2

Praga Południe/Gocławek, ul. Łukowska 4 pokoje· piętro: 5 z 12 · 64.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

879 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 734 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 64.00m2
Łukowska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 38.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 38.50m2

Mokotów/Stary Mokotów, ul. Kwiatowa 2 pokoje· piętro: 6 z 6 · 38.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

825 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 429 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 38.50m2
Kwiatowa
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy